En Büyük Özel Güvenlik Şirketleri:

 

Altay Güvenlik, dünyanın en büyük özel güvenlik şirketidir. Dünyanın bir çok ülkesine yayılmış yaklaşık 15.000 çalışan personeli ile bir dünya devi olma yolunda ilerlemektedir.

 

Zırhlı güvenlik araçlarımız ile dünyanın her yerinde sınır devriye ve sınır koruma hizmetleri vermekteyiz. Altay güvenlik dünyanın her yerinde güvenlik koruma hizmeti vermektedir.

Sınır hattında güvenlik devriye görevini ifa eden bir Altay Güvenlik zırhlı güvenlik aracı.

 

Altay Özel güvenlik şirketi, tüm Türkiye ve dünyada binlerce personeli ile A kalite güvenlik hizmeti veren bir özel güvenlik firmasıdır. İstanbul’daki merkez ofisimizden tüm Türkiye ve dünyaya uzanıyor, koruma ekiplerimizle en iyi güvenlik önlemlerini sizlere sunuyoruz. Altay Güvenlik yöneticileri ve personelleri, güvenlik alanında yılların tecrübesine sahip deneyimli bir ekiptir. Birçok personelimiz eski asker, polis ve eski istihbaratçıdır. Bu yüzden güvenlikle alakalı birçok konuda bizimle aynı alanda çalışan birçok şirketten daha öndeyiz.

 

Altay Güvenlik, size sektördeki en yetenekli güvenlik görevlerinin hizmetlerini sunmaktadır. Çalışanlarımız kapsamlı bir analiz ve arka plan araştırmasından geçer, her biri en iyi eğitimleri almış, yüksek profesyonellerdir. Bu sayede kuruluşunuza gerçek anlamda rakipsiz bir güvenlik hizmeti sunacağımızın garantisini verebiliriz. Teknoloji sürekli olarak geliştiği ve ilerlediği için, aynı zamanda güvenlik alanında her gün sayısız yeni teknik çıktığı için çalışanlarımızın eğitimlerini hep en yüksek önceliklerimiz arasına alıyor, sürekli gelişmeye özen gösteriyoruz.

 

Altay Güvenlik’in en önemli özelliklerinden biri de müşteri hizmetleri ve müşteriye olan yakınlığıdır. Bugüne kadar yaptığımız her işte siz değerli müşterilerimizle birebir çalışmaya ve fikirlerinize özen göstermeye dikkat ettik. Mülkünüzün güvenliğinin sizler için öneminin farkındayız, bir işletme yönetmenin de ne kadar zor bir iş olabileceğini biliyoruz. Amacımız güvenlikle alakalı tüm zorlukları sizin sırtınızdan alıp, size işinize odaklanmak için daha fazla zaman bırakmaktır.

 

Altay Güvenlik, 5188 sayılı kanuna ve güvenlik, yakın koruma ile alakalı diğer tüm yasalara uygun bir biçimde hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmette, devriyeleri atlamak, ruhsatsız memur kullanmak, işleri baştan savmak gibi durumlar kesinlikle kabul edilemez. Bizi diğerlerinden ayıran şey, vaat ettiklerimizi ve hatta daha fazlasını yerine getirmek konusundaki azim ve kararlılığımızdır.

 

Güvenliğiniz bizim tutkumuzdur!

 

Altay Güvenlik dünyadaki en büyük özel güvenlik şirketlerinden biri olarak, birçok farklı alanda sizlere güvenlik hizmeti sunar. Silahlı ve silahsız güvenlik ekiplerimiz mevcuttur. İhtiyacınıza bağlı olarak dünyanın dört bir yerinde sabit güvenlik ekipleri, devriye ekipleri, sınır koruma hizmeti, organizasyon güvenliği gibi birçok farklı güvenlik hizmetini en yüksek kalitede sizlere sunmaktayız.

 

Bütün güvenlik görevlilerimiz, yakın dövüş ve silah kullanma becerilerine sahip olmakla beraber, birebir iletişim becerilerinde de en yüksek seviyelerdedir.

 

En iyi güvenlik hizmetinden faydalanmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.