«

Büyük Güvenlik Şirketleri

Büyük Güvenlik Şirketleri:

 

Altay güvenlik 1000 kalifiye güvenlik personeliyle, tüm güvenlik şirketleri arasında fark oluşturmaktadır. Bu özel eğitimli özel güvenlik personelleri her projede çalışabilecek şekilde özel olarak eğitilmektedirler. Bu personeller, yakın koruma, fabrika güvenliği, stadt güvenliği, hastane güvenliği, şantiye güvenliği ve daha bir çok sahada özel eğitimli olarak çalışabilmektedirler. Bu özel güvenlik personellerine verilen özel güvenlik eğitimi onları çok kalifiye ve profesyonel hale getirmektedir.

 

Büyük güvenlik şirketi olma gereği budur. Her zaman ve her yerde görev hazır olabilme ve ona göre personel istihdamı sağlayabilmektir.

 

Altay güvenlik Sadece Türkiye değil Dünya çapında bir çok güvenlik projeleri mevcuttur. Bir çok uluslararası geminin güvenliğini sağlamaktayız. Altay güvenlik güvenlik sorunu olan her yerdedir.

 

Büyük Güvenlik Şirketleri 

Vizyonumuz, güvenlik hizmetleri sektöründe hem yerel hem de global olarak hizmet vermek içi ilerleyen bir şirket olmaktır. İşletme sahiplerine ve bireylere sunduğumuz güvenlik hizmetlerinin her birinde en yüksek standartlara ulaşmayı hedefliyor ve mükemmellik için çalışıyoruz. Yaptığımız işte net bir fark yaratmak istiyoruz ve müşterilerimizin verdiğimiz güvenlik işinin büyüklüğünü ve kalitesinden memnun kalmasını, farkımızı görmeleri ve bizi tercih ettikleri için hiçbir pişmanlık duymamaları için çalışıyoruz. Taleplerin sürekli değiştiği ve sürekli değiştiği bir dünyada, bu değişimlere alışarak ve her zaman yeni talepleri karşılayarak sektöre en kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaya çalışacağız. Altay Güvenlik olarak 20 yılı aşkın bir süredir, güvenlik sektöründe, tüm dünyada en büyük güvenlik şirketleri arasına girmeyi başardık. Verdiğimiz hizmet alanlarının fazlalığı ve personel sayımızın hem niceliği hem de niteliği ile Türkiye’deki en büyük güvenlik şirketiyiz.

 

İşletmeniz için üniformalı güvenlik görevlisine veya silahlı bir güvenlik personeline sahip olmanın birçok kritik faydası vardır, güvenlik görevlisinin birincil görevi potansiyel tehditleri caydırmak ve acil tehditlere aktif olarak hızlıca yanıt vermektir. Altay Güvenlik özel güvenlik personellerinin bir numaralı önceliği sizler ve sizlerin değerli eşyaları, mülkleridir. Onları korunması için her türlü eğitimi almış olan görevlilerimiz, çeşitli riskli durumlarla nasıl başa çıkabileceklerini iyi bilirler.

 

Özel güvenlik görevlilerimiz, aşağıdakiler dahil olmak üzere birçok sayıda güvenlik hizmetini en üst seviyede gerçekleştirebilir:

  • Tehdit değerlendirmeleri
  • Yaya ve araç devriyeleri yapmak
  • Etkinlik ve mülk koruması
  • Kolluk kuvvetleriyle iletişim
  • Çalışan personele yardım sağlamak
  • Güvenlik hizmeti sırasında gelişen her türlü olağandışı olayı raporlama ve kaydetme
  • Gerektiğinde güvenlik görevlerinde yönetime yardımcı olma

 

İstanbul özel güvenlik şirketleri arasından kalitesi ve başarısıyla sıyrılan Altay, binden fazla nitelikli güvenlik personeli ile fabrika güvenliği, hastane güvenliği, şantiye güvenliği, gemi güvenliği gibi birçok koruma hizmetini vermektedir.

 

Güvenlik hizmetlerimiz Hadımköy özel güvenlik şirketi arayan müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve güvenlik çözümlerimiz gereksinimlerinizin gerektirdiği kadar esneyebilir. Aklımızda şirketiniz için tek bir hedef var: kuruluşunuzun verimli, etkili, güvenli ve karlı bir şekilde çalışmasına olanak sağlayan, her şeyi kapsayan bir güvenlik çözümü sağlamak. Tüm bunları yanında ücret konusunda da hiçbir çekinceniz olmasın. Özel güvenlik fiyatlarımız, verdiğimiz hizmete bakıldığı zaman tüm Türkiye’de alabileceğiniz en uygun fiyatlardır. Amacımız kar etmekten çok sizleri memnun etmek, güvenliği en iyi şekilde sağlayabilmektir.

Eğer siz de iyi bir koruma hizmeti almak için büyük bir güvenlik şirketi arıyorsanız Altay’ın kapıları sonuna kadar açık.