«

Özel Güvenlik Şirketleri Çorlu

Özel Güvenlik Şirketleri:

 

Altay Özel Güvenlik olarak her iş sektöründe olduğu gibi karşınıza çıkacak güvenlik problemlerini ortadan kaldırıyoruz. Güvenlik şirketinizi seçmeden önce, seçeceğiniz şirketin güvenilirliğini test etmenizde önem arz etmektedir. Güvenilirlik, güvenliğinizi teslim ettiğiniz firma ile problemler yaşamamanıza yardımcı olacaktır. Bütün, bunları da göz önünde bulundurarak, Güvenliğiniz için bizi arayın, Size en uygun çözümü sunalım.

 

Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

 

İstanbul, İzmir, Erzurum,  Eskişehir,  Gaziantep,  Giresun,  Gümüşhane,  Hakkari, Hatay, Iğdır,  Isparta,   Kırşehir,  Kilis,  Kocaeli,  Konya,  Kütahya,  Malatya,  Manisa,  Mardin,  Mersin, Muğla,  Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu,  Osmaniye, Rize,  Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak,   Kahramanmaraş, Karabük,  Karaman, Kars,  Kastamonu,  Kayseri,  Kırıkkale,  Kırklareli,  Bartın,  Batman,  Bayburt,  Bilecik,  Bingöl,  Bitlis,  Bolu, Burdur,  Bursa,  Çanakkale,  Çankırı, Çorum,  Denizli,  Diyarbakır,  Düzce,  Edirne, Elazığ,  Erzincan,

 

Özel Güvenlik Şirketleri

Altay Güvenlik;

  • Özel güvenlik
  • Araçlı Devriye – Araçsız Devriye
  • Birinci Sınıf Müşteri Hizmetleri
  • Son teknolojiyle donatılmış Güvenlik Koruması
  • İsteklerinize uygun Güvenlik Hizmeti Paketleri
  • Ülkenin dört bir yanında ve yurtdışında yüzlerce lisanslı Güvenlik Görevlisi

 

gibi birçok noktayla karşınıza Türkiye’nin en iyi özel güvenlik şirketi olarak çıkmaktadır. Elbette ‘’özel güvenlik şirketleri çorlu’’ gibi bir arama yaptığınızda karşınızda göreceğiniz ilk isim yine Altay olacaktır. Ülkemizin her yerinde ve yurtdışında özel güvenlik hizmeti veren Altay, Çorlu’da da en iyi özel güvenlik şirketi olarak iş yapmaktadır.

 

Küçük etkinliklerden, büyük fuar ve sempozyumlara kadar, etkinlikler kesintiye uğramadan tüm güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Konukların güvenliğini sağlamak, kapıda güvenlik taramaları yapmak veya değerli eşyaların korunduğundan emin olmak için iyi bir güvenlik ekibine ihtiyacınız varsa, en yüksek düzeyde hizmet verebilecek bir özel güvenlik ekibini size sağlayabiliriz.

 

Eğer ihtiyacınız olan fabrikalarınız için üniformalı özel güvenlik görevlisi ise, işinde uzman, sorumluluk bilinci yüksek özel güvenlik personelini tarafınıza sağlayabiliriz. Fabrika ve şantiye güvenliği, site güvenliği veya herhangi bir özel alanın güvenliği için mobil devriye hizmeti de sağlamaktayız. Mobil devriye güvenlik ekiplerimiz, bu alanda yıllarca hizmet vermiş, tecrübeli çalışanlardır. Her türlü tehlikeyi bir adım önceden görüp müdahale edebilecek yetenekli personellerdir.

 

Güvenlik görevlilerimiz, tehditkar kişi veya kişiler görsel anlamda caydırıcı olmasıyla beraber, gerçek anlamda da caydırıcılığı yüksek görevlilerdir. Her biri yakın dövüş ve silah kullanma becerilerine sahiptir aynı zamanda fiziksel olarak da üst seviyededirler. Tüm bunların yanında tüm özel güvenlik personellerimiz ‘’düşünen güvenlik’’ tanımına tam anlamıyla uymakta, tehlikeyi önceden sezinleyebilmekte ve herhangi bir tehlike anında çözüme ulaşmak adına hızlıca risk analizi yapabilmektedir. Güvenlik görevlilerimiz ayrıca herhangi bir kaza durumunda yardımcı olabilmek adına ilk yardım eğitimi almışlardır. Kısacası personelimiz her anlamda Çorlu’da alabileceğiniz en iyi  güvenlik hizmetini vereceklerdir.

 

Çorlu özel güvenlik şirketi arayan müşterilerimiz diğer şirketlerin vermekte olduğu basmakalıp güvenlik hizmetlerinden kurtulmak ve hem dinamik yönetici kadrosu hem de profesyonel çalışanları ile fark yaratan bir güvenlik şirketinden hizmet almak için Altay Güvenlik’e ulaşabilirler.