Özel Güvenlik Hizmetleri İstanbul:

 

İstanbul’da bulunan Özel Güvenlik şirketleri, içinde en iyilerin tercihi güvenlik firması olan, Altay Güvenlik, yaklaşık 20 yıldır İstanbul merkezli olarak, güvenlik hizmetlerine devam etmektedir.

 

Altay Özel Güvenlik Firması, yılların verdiği deneyim ile İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Van ve diğer Türkiye nin bir çok Kentinde dağlarda, terör ve savaş bölgelerinde bodyguard ve özel güvenlik hizmeti vermektedir.

 

Profesyonel, güvenlik şirketi, Özel Güvenlik Firması, Yakın Koruma Firması, Bodyguard hizmeti, diliyorsanız, enerji santralinizi, evinizi, fabrikanızı, hastanenizi, barajınızı, şantiyenizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız Altay’ı arayınız.

 

Hizmette 20. yıl. Altay Güvenlik Şirketi Hizmetinizde…

 

Altay Özel Güvenlik, hızla gelişen ve kalabalıklaşan günümüz dünyasının oluşturduğu tehditlerin kişilerin ve varlıklarını daha büyük tehlikeye soktuğunun farkında olmakla beraber, tüm bunları teknolojinin ve yılların getirdiği tecrübesinin de yardımıyla çözebileceğine inanmakta ve güvenlik alanında ortaya çıkan her türlü gelişmeyi yakından takip etmektedir. Ev ve işyerlerinize, akıllı ev sistemleri, CCTV,  hırsız alarmları gibi birçok teknolojik ekipmanla güvenlik sağlamaktayız.

 

Başarıyı getiren en büyük etmenlerden biri de kalitedir, ekipmanlarınız ve personeliniz en iyisi olmadan en iyi hizmeti veremezsiniz, bu yüzden Altay özel güvenlik her zaman en profesyonel personelle çalışmaya, aynı zamanda kullandığı ekipmanların her birinin son teknoloji olmasına ve piyasadaki en kaliteli ürünler olmasına özen gösterir.

 

Amacımız, siz değerli müşterilerimize en uygun hizmeti verebilmektir. Hizmetimizi sizlerin ihtiyaçları, günlük yaşantısı, planlarına göre vermeye özen gösteririz. Müşterilerimizin kendi güvenliği, tesislerinin, gayrimenkullerinin güvenliğini en az kendi canımız kadar önemser ve koruruz. Hedefimiz, özel güvenlik hizmeti arayan, ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize en emniyetli ortamı sağlamaktır.

Güvenlik Şirketi

İyi bir güvenlik hizmeti, huzur ve refah ortamı sağlar ve müşterilerimizin başarılarını, işlerindeki verimliliklerini artırmalarına da büyük yardımı dokunur. İyi bir güvenlik hizmetini de ancak Altay Özel Güvenlik gibi tecrübeli ve güvenlik alanında yıllarca başı çekmiş bir şirket verebilir.

 

Personelimize sağladığımız ekipmanları ve sizlerin güvenliği için kullanılan her türlü ekipmanı piyasadaki en kaliteli şirketlerden sağlayarak hizmet kalitemizi artırmayı planlıyoruz, şu anda tüm Türkiye’de güvenlik alanında bir numara olmamız bizi asla durdurmuyor, durdurmayacak, amacımız her zaman daha iyi olabilmektir.

 

Aşağıda vermiş olduğumuz güvenlik personelini İstanbul özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan her müşterimize sağlamaktayız:

    • Özel konut güvenlik görevlisi
  • Banka Güvenlik Görevlisi
  • Organizasyon ve etkinlikler için özel güvenlik personeli
  • VIP güvenlik görevlisi
  • Şantiye, fabrika güvenlik hizmeti
  • Şirketler için güvenlik risk analizi
  • İş Seyahati Güvenliği

 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetin sürekli olarak iyileştirilmesi ve teknolojiye uygun, dinamik hale gelmesi konusunda sürekli olarak çalışmaktayız. Altay Özel Güvenlik Şirketi’nin en önemli varlığı siz değerli müşterilerimizdir, sizlerin güvenliği için yatırımlar yaparak ve standartları yükselterek sizlerin başarıya ulaşmasını kolaylaştırmak, güvenlik açısından her türlü riski sizin adınıza ortadan kaldırmak istiyoruz.