«

İstanbul Güvenlik Firmaları

İstanbul Güvenlik Firmaları

 

Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı; İstanbul Güvenlik Firmaları, 5188 Sayılı Kanun kapsamındaki özel güvenlik temel eğitim sınavları ve özel güvenlik yenileme eğitim sınavlarını düzenleyen, özel güvenlik sektörünün yasal sorumluluk, yönetmelik ve talimatlarını belirleyen, özel güvenlik şirketlerini faaliyetlerini denetleyerek, gerektiğinde faaliyet durdurma yetkisine sahip olan tüm özel güvenlik firmalarının bağlı bulunduğu devlet kurumudur.

 

Fiziki Güvenlik Hizmetleri, Site Güvenliği, Site Security, Altay’ın tam üniformalı, tecrübeli güvenlik görevlileri, evinizin güvenli kalmasını sağlamak için tam organizasyon ile çalışacaklardır. Bütün güvenlik personeli tam 40 günlük eğitim kursuna katıldı ve bir cephe hattı AG lisans sahibi ilaveten Türk standartınca da uygunluğu onaylanmıştır. Tüm çalışanlara, izlenebilir bir iş geçmişi sağlamanız gerekir.

 

Güvenlik endüstrisi, her gün ortaya çıkan yeni tehditler nedeniyle çok hızlı büyüyor fakat ortada gerçek anlamda kaliteli ve güvenilir güvenlik şirketi bir elin parmakları kadar az durumda. İşte böyle bir ortamda, Altay, fiziki güvenlik hizmetleri konusundaki yılları aşkın tecrübesi ile fark yaratmakta ve güvenlik hizmetleri denince akla gelen ilk isim olmaktadır.

 

Özel güvenlik hizmetlerimizin tümü müşterilerden gelen isteklere bağlı olarak şekillenir. İşin tüm yönlerini detaylıca ele alır ve güvenlik hizmetini vereceğimiz bölge, zaman ve iş alanına göre bir güvenlik sistemi oturturuz. Böylece ortaya çıkabilecek her türlü riske ve tehdide karşı hazırlıklı oluruz. Dinamik bir güvenlik yapısına sahip olmak, risk potansiyelini en aza indirmek için olmazsa olmazdır.

 

Tüm müşterilerimiz, güvenlik personelimizin verimliliği, soğukkanlılığı ve işine bağlılığını övmektedir. Amacımız verdiğimiz tüm güvenlik hizmetlerinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Müşterilerimizin güvenliğini ilk sıraya koyuyoruz; geriye kalan her şey ikinci sırada gelir.

 

Fiziki güvenlik hizmeti ihtiyacı duyan müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir dizi güvenlik ve koruyucu hizmet sunmaktayız. Farklı çalışma ortamlarında karşılaşılabilecek riskleri anlıyoruz ve bu riskleri belirlemek adına detaylı çalışarak, ortaya çıkabilecek tüm güvenlik açıklarını sıfıra indirmeyi planlıyoruz. Bunu yaparken de sizlerle birebir çalışmaya özen gösteriyoruz, her adımımızı sizinle beraber atıyoruz ve geri dönüşlerinizi önemsiyoruz.

 

Neden özel güvenlik hizmetlerimizi seçmelisiniz?

 

Personel, bir kurumu başarıya götüren en önemli etkendir. Altay Güvenlik’in de başarısındaki en önemli etkenlerden biri işinde uzman, yetenekli personelidir. Her bir güvenlik personelimiz fiziki güvenlik hizmetini en üst seviyede verebilmek adına en iyi eğitimleri almış ve bir dizi testten başarıyla geçmiş, lisanlı, çoğu eski asker veya polis deneyimli bireylerdir.

 

Soğukkanlılık güvenlik işinde çok önemlidir. Kişisel güvenlik veya iş yerinizin güvenliği, fabrikanızın güvenliği bir anda tehlikeye girebilir, böyle durumlarda ise hata yapmadan hızlı bir şekilde düşünüp tepki verebilen ve en doğru kararı alabilen güvenlik uzmanları gerekir. Her bir personelimiz sağduyulu oluşu ile oluşabilecek her türlü riskli durumda fark yaratır.

 

İstanbul site güvenliği, yakın koruma veya üniformalı özel güvenlik arıyorsanız, cevabınız Altay Özel Güvenlik Şirketleri’dir. Savunma amaçlı ileri düzey sürüş teknikleri, silah kullanma ve risk analizi gibi güvenlik konularında iyi eğitilmiş uzmanlarımız bulunmaktadır.