«

Özel Güvenlik Şirketi

Özel Güvenlik Şirketi:

 

ALTAY ÖZEL GÜVENLİK VE KORUMA HİZMETLERİ hizmet sektöründe faaliyet göstermenin bilinci içinde insan  ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, iş disiplinine sahip, çalışma düzenine uyumlu, Kanunun gerektirdiği çalışma sertifikasına sahip güvenlik personelleri ile Yakın Koruma Hizmeti sağlamaktadır.

 

Yakın koruma(VIP) hizmetindeki öncelikli amacımız, müşterilerimizin karşılaşacağı her türlü tehdidi ortadan kaldırmaktır. Bu işlem için müşterimizin karşılaşabileceği tehditlerin doğru tespit edilip önlenmesi amaçlanır. Politikacılar, ünlü kişiler, işadamları sıklıkla bu hizmetimize başvururlar. Müşterilerimizin hayatlarında görünmez olup onları korumak ise başlıca görevimizdir.

 

Özel Güvenlik ŞirketiÖzel Güvenlik Şirketi

Tehditlere karşı bazen sadece bir görsel caydırıcı olarak iş yapan fakat çoğu zaman yüksek nitelik gerektiren insanlı güvenlik koruması, tesislerinizin ve personelinizin güvenliğini sağlamak için hala en etkili ve yaygın olarak kullanılan güvenlik önlemlerinden biridir.

 

İster İstanbul’daki bir iş yeri veya fabrika, hastane, banka için özel bir giriş kapısı güvenliğine ihtiyacınız olsun, ister hareketli bir şirket ofisine erişimi kontrol edecek profesyonellere ihtiyacınız olsun, rakipsiz korumalarımız güvenlik ihtiyaçlarınızla en iyi şekilde ilgilenecektir. Risk değerlendirmesi ve sağlık ve güvenlik kontrolleri gibi ikili rol yeteneklerine sahip özel güvenlik görevlilerimiz, insanlı güvenlik çözümlerimizi bir dizi ihtiyacı karşılayacak şekilde uyarlayabileceğimiz anlamına gelir.

 

Herhangi klasik bir özel güvenlik firmasının sağlayacağı basit bir güvenlik hizmetinden veya klasik devriye güvenlik hizmetlerinden çok daha fazlasını sağlayan Altay Güvenlik’in özel güvenlik görevlileri, profesyonel ve işine adanmış bir yaklaşım sergiler, böylece beklediğiniz sonuçları alırsınız.

 

Tüm güvenlik görevlilerimiz 5188 sayılı kanuna uygun şekilde eğitilmiştir, gerekli tüm belgelere sahip personellerdir. Sıkı işe alım takip süreçlerimiz ve görevlilerimizin eğitimlerine verdiğimiz önem, korumalarımızın benzersiz bir profesyonellik, işte esneklik ve müşteri hizmeti sunmasını garanti eder.

 

Maliyetleri düşürme, verimliliği artırma

 

Güvenlik görevlilerimiz ihtiyacınız olan belirli güvenlik becerilerine sahiptir. Personelimizin beklentilerinizi aşmasını ve ekibinizin değerli üyeleri olmasını sağlamak için kendilerine belirli güvenlik sorunlarını ve tehditleri tanımlayarak endüstri sektörlerine göre uyarlanmıştır. Ayrıca ilk yardım eğitimli ve sağlık ve güvenlik eğitimi almış personel de sağlayabiliriz.

 

Kalite sunmak

 

Bizim birincil amacımız, hizmet kalitemiz ile olağanüstü müşteri memnuniyeti sağlamaya odaklanmıştır. Güvenlik görevlilerimiz, yönetici kadromuz tarafından gerekli talimatları ve risk değerlendirmelerini alır ve en doğru şekilde hizmet verir.

 

Özel güvenlikte en uygun adres

 

Maliyet verimliliğini en üst düzeye çıkarırken size huzur veren, teknolojik güvenlik çözümleri ile insan gücü arasındaki ideal dengeyi sağlama ihtiyacını anlıyoruz.

 

Yüksek standartlara adanmış

 

Altay Güvenlik, güvenlik Endüstrisinde faaliyet gösteren işletmeler içinde en titiz denetimlerden geçmiş, birçok farklı işletme tarafından olumlu geri dönüşler almış başarılı bir firmadır. Altay Güvenlik, yüksek standartlarda hizmet, dürüstlük, teknik uzmanlık ve profesyonelliğe olan bağlılığı onaylanmış tecrübeli bir kurumdur.

 

Özel güvenlik hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

 

Anahtar Kelimeler: