«

Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Şirketleri:

 

ALTAY ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ hedeflerini işe başlamadan önce müşterisi ile birlikte belirler. Bir proje başlamadan önce müşterilerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve hedeflerini anlar, uygun çözüm alternatiflerini müşterilerinin onayına sunar.

 

Güvenlik Firmamız, Ölçülebilir yüksek profile sahip, aynı hedefi paylaşan güvenlik personeli ile çalışır. Ana ürünün insan ve insanın yerine getirdiği güvenlik hizmeti olduğunu bilinci ile görev yerinin ve müşterisinin genel yapısına uygunluk profilini belirler. Günümüz iş dünyasının hızlı temposunda kuruluşlar arasında daha iyiye ulaşma çabası, belirlenen amaçlara ulaşma yolundaki rekabet, ulaşılan başarı ve bu başarının değerini belirleyen performans beklentileri de bu çalışmaya paralel gelişmektedir.

 

 

Günümüz ekonomisinin Pazar koşullarında başarıya ulaşmak ve bunu devam ettirmek isteyen ALTAY  ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ GRUBU daha fazla ve en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Kuruluşumuzun amacı, beklentileriniz doğrultusunda kaliteli hizmeti siz değerli güvenlik müşterilerimize sorunsuz ve en uygun şekilde sunmaktır.

 

Özel güvenlik şirketleri olarak Türkiye güvenlik hizmeti verdiğimiz il ve ilçeler şunlardır.

 

Özel Güvenlik Şirketleri

 

Altay özel güvenlik, dünya üzerinde bulabileceğiniz, mevcut olan her türlü özel koruma ve güvenlik hizmetlerinin en önde gelenini siz değerli müşterilerimize sağlar. Altay Güvenlik, eviniz, işyeriniz veya bir şantiye güvenliği, bir sevdiğiniz veya kendiniz için yakın koruma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz zaman, bize her yerden erişebilirsiniz. Size en yüksek kalitede güvenlik sağlayacağımıza ve bu korumayı sağlarken de sizlerin konfor alanına karışmayacağımıza, kısacası her şeyi sizinle entegre bir biçimde yapacağımıza emin olabilirsiniz. Misyonumuz, dünya çapındaki özel uzmanlardan oluşan benzersiz ve son derece korumacı çemberimiz içinde proaktif olarak müşterilerimizin tam ve eksiksiz refahını sağlamaktır.

 

Altay özel güvenlik için müşteri gizliliği ve güvenliği en önemli önceliklerden biridir. Ayrıca, verdiğimiz tüm hizmetler son derece esnektir, aynı taslak üzerinden devamlı ilerlemek gibi bir durum söz konusu olamaz. Sorumlulukların dağılımı, planlama ve görev atamaları, araç arama, seyahat güvenliği planlamaları, varış noktasında güvenlik sistemleri gibi belirli müşteri gereksinimlerine uygun olarak planlamalarımızı yapar, güvenlik protokollerini ayarlarız. 20 yılı aşkın bir süredir verdiğimiz yakın koruma, mülk koruma, organizasyon güvenliği, böcek arama hizmeti, değerli eşya güvenliği ve yakın koruma eğitimi gibi birçok işin altından başarıyla kalktık. Güvenlik alanında görebileceğiniz en tecrübeli güvenlik şirketinin Altay olduğu konusunda iddialıyız.

Özel etkinlikler ve organizasyonlarda güvenlik ve koruma hizmeti vermekte olan Altay maksimum düzeyde uygulayabilmek adına günümüz teknolojisinin her bir yeniliğinden yararlanmakta ve doğru bir şekilde bu teknolojik gelişmeleri uygulayabilmek adına sürekli olarak çalışmalar yapmaktadır.

 

Doğru bir güvenlik hizmeti için kaliteli özel güvenlik şirketleri gereklidir. Özel güvenlik şirketleri ise dünyada bolca bulunmaktadır ve her biri en iyi olduğunu iddia etmektedir. Fakat gerçekte çok azı gerçek anlamda başarılıdır ve Altay Güvenlik hem yurt içinde hem de yurt dışında göstermiş olduğu başarılı performansla bu listede en tepeye ismini yazdırmış olup, yoluna tam gaz devam etmektedir.

 

Profesyonel, diplomatik, sağduyulu, kibar ve iyi eğitimli, sadık ve dürüst özel güvenlik şirketi görevlilerimiz ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak olan güvenlik hizmetini verecektir.

 

Özel Güvenlik Şirketleri olarak aşağıda verilmiş olan hizmetleri vermekteyiz.

  •  Danışmanlık
  •  Güvenlik Şoförleri
  •  Zırhlı araçlar
  •  Etkinlik Güvenliği
  •  Yakın Koruma
  •  Konut Güvenliği
  •  Risk analizi

 

Güvenilir ve kaliteli bir güvenlik hizmeti arıyorsanız, piyasadaki özel güvenlik şirketleri arasında seçim yapmaya vakit harcamanıza gerek yok, hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.

 

Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş

 

İstanbul, İzmir,  Kahramanmaraş, Karabük,  Karaman, Kars,  Kastamonu,  Kayseri,  Kırıkkale,  Kırklareli,  Bartın,  Batman,  Bayburt,  Bilecik,  Bingöl,  Bitlis,  Bolu, Burdur,  Bursa,  Çanakkale,  Çankırı, Çorum,  Denizli,  Diyarbakır,  Düzce,  Edirne, Elazığ,  Erzincan, Erzurum,  Eskişehir,  Gaziantep,  Giresun,  Gümüşhane,  Hakkari, Hatay, Iğdır,  Isparta,   Kırşehir,  Kilis,  Kocaeli,  Konya,  Kütahya,  Malatya,  Manisa,  Mardin,  Mersin, Muğla,  Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu,  Osmaniye, Rize,  Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak,  Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli,  Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Adana,  Adıyaman,  Afyonkarahisar,  Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan,  Artvin,  Aydın,  Balıkesir,