«

Özel Güvenlik Şirketleri

Özel Güvenlik Şirketleri:

 

ALTAY ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ hedeflerini işe başlamadan önce müşterisi ile birlikte belirler. Bir proje başlamadan önce müşterilerinin ihtiyaçlarını, beklentilerini ve hedeflerini anlar, uygun çözüm alternatiflerini müşterilerinin onayına sunar.

 

Güvenlik Firmamız, Ölçülebilir yüksek profile sahip, aynı hedefi paylaşan güvenlik personeli ile çalışır. Ana ürünün insan ve insanın yerine getirdiği güvenlik hizmeti olduğunu bilinci ile görev yerinin ve müşterisinin genel yapısına uygunluk profilini belirler. Günümüz iş dünyasının hızlı temposunda kuruluşlar arasında daha iyiye ulaşma çabası, belirlenen amaçlara ulaşma yolundaki rekabet, ulaşılan başarı ve bu başarının değerini belirleyen performans beklentileri de bu çalışmaya paralel gelişmektedir.

 

Günümüz ekonomisinin Pazar koşullarında başarıya ulaşmak ve bunu devam ettirmek isteyen ALTAY  ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ GRUBU daha fazla ve en iyi hizmeti vererek müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Kuruluşumuzun amacı, beklentileriniz doğrultusunda kaliteli hizmeti siz değerli güvenlik müşterilerimize sorunsuz ve en uygun şekilde sunmaktır.

 

Özel güvenlik şirketleri olarak Türkiye güvenlik hizmeti verdiğimiz il ve ilçeler şunlardır.

 

Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş,

 

İstanbul, İzmir,  Kahramanmaraş, Karabük,  Karaman, Kars,  Kastamonu,  Kayseri,  Kırıkkale,  Kırklareli,  Bartın,  Batman,  Bayburt,  Bilecik,  Bingöl,  Bitlis,  Bolu, Burdur,  Bursa,  Çanakkale,  Çankırı, Çorum,  Denizli,  Diyarbakır,  Düzce,  Edirne, Elazığ,  Erzincan, Erzurum,  Eskişehir,  Gaziantep,  Giresun,  Gümüşhane,  Hakkari, Hatay, Iğdır,  Isparta,   Kırşehir,  Kilis,  Kocaeli,  Konya,  Kütahya,  Malatya,  Manisa,  Mardin,  Mersin, Muğla,  Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu,  Osmaniye, Rize,  Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak,  Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli,  Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak, Adana,  Adıyaman,  Afyonkarahisar,  Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan,  Artvin,  Aydın,  Balıkesir,

 

Özel Güvenlik Şirketleri