«

Güvenlik Şirketleri İstanbul

Güvenlik Şirketleri İstanbul:

 

Devletler yıllardan beri süre gelen şekilde yapmış olduğu çalışmalar ve almış olduğu vergiler neticesinde iç ve dış güvenliklerini sağlayabilmek adına birçok çalışma yürütmektedirler. Günümüzde ise insanlar belli ücretler karşılığı evlerinin, iş yerlerinin, hastane, okul vb. birçok alanda güvenlik sağlama gereği duymaktadırlar. Altay özel güvenlik şirketi burda devreye girmektedir.

 

Altay Özel Güvenlik şirketi olarak almış olduğumuz ücretin karşılığını, uzman personeller ve 5188 sayılı kanun ve yönetmelik gereğince özel eğitim almış Güvenlik personelleri ile en iyi hizmeti veriyoruz.

 

 

Altay Güvenlik, özel güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyan işletmelerin endişelerini çok iyi anlamakta ve planlarını buna göre yapmaktadır. Hem iç politika hem uluslararası politika ve teknolojideki son gelişmeler, korunma ihtiyacının arttığı bir dünyaya neden olmuştur, tüm bunların yanında hırsızlık ve benzeri suçların asla sonlanmayacağı da malumdur. Silahlı ve silahsız korumalarımız, tehditleri tanımak ve hizmet vermekte olduğu işletmenin mülkü, binasını ne olursa olsun her zaman güvende tutmak için son derece zorlu eğitimlerden geçmiştir. Silahlı ve silahsız koruma hizmetlerimiz, dünyadaki tehditlere dayanan anlaşılabilir endişeleri olan işletme sahipler ve bireyler için güvenlik ve korumayı en üst düzeyde sağlar. Görevlilerimiz tüm güvenlik hizmeti ihtiyaçlarını profesyonel ve incelikli bir şekilde ele alabilir.

 

Altay Özel Güvenlik Şirketi olarak tüm silahlı ve silahsız güvenlik görevlilerimizin ve üniformalı özel güvenlik görevlilerimizin üstün niteliklerinden ve profesyonel yaklaşımından gurur duyuyoruz. Tüm personelimiz, sizler tarafından belirlenecek olan güvenlik ihtiyaçlarının her birini rahatça karşılayabilmek için son derece yetkin, nitelikli ve yeteneklidir. Tüm güvenlik görevlilerimiz lisanslı ve 5188 sayılı kanuna uygun eğitim almış personellerdir. Personellerimiz arasında birçok eski asker, polis bulunmaktadır, bu da onları her türlü riskli durumda hizmet verebilme ihtimaline karşı daha uygun hale getirmektedir.

 

İşletmenize koruma görevlileri atarken, tüm gereksinimlerinizi dikkatlice değerlendiririz, böylece kuruluşunuzun kültürü dahilinde iyi çalışacak özel güvenlik görevlileri seçebiliriz. Müşterilerimizin güvenlik personelinin verimli hizmetinden yararlanabilmesi için ilk seferinde doğru uyumu sağlamak için çalışıyoruz. Kuruluşunuz eğer yabancı dil bilen bir güvenlik görevlisi isterse, ihtiyacınızın karşılanmasına yardımcı olacağız. Verdiğimiz hizmetlerde, personelimizin her hangi bir sağlık sorunu gibi bir sebeple işi bırakması oranı sektörün en düşükleri arasında yer alsa da, bir yokluk veya acil durum durumunda hazır bekleyen yüksek eğitimli personelimiz var ve yönetimimiz müşterilerimizin güvenlik ihtiyaçlarını sürekli olarak karşılamamız ve boşluğu doldurabilmek için gereken her şeyi yapacaktır.

 

Verdiğimiz hizmetler arasında

  • Yurtiçi ve yurtdışı yönetici koruması
  • Yönetici güvenlik danışmanlığı
  • Risk değerlendirmesi
  • VIP koruması
  • Profesyonel güvenlik ve silahlı yakın koruma
  • Özel üniformalı güvenlik görevlisi
  • Şantiye, fabrika, okul, hastane güvenliği

Tüm bunlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.