«

Güvenlik Şirketleri Hadımköy

Güvenlik Şirketleri Hadımköy:

 

Hadımköy adında anlaşılacağı üzere, çok değil daha 15 sene önceye kadar İstanbul da bir köy statüsündeydi, şu anda ise İstanbul un en büyük sanayi bölgesi haline gelmiştir. Bölgede bulunan binlerce fabrika ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

Altay güvenlik şirket merkezi Hadımköy de dedir. Bölgenin tek güvenlik firmasıyız. Hadımköy bölgesinde yüzlerce fabrikanın güvenliğini yapmaktayız. Güvenlik şirketleri Hadımköy içinde bölgenin hakimi Altay güvenliktir.

 

Hadımköy-Ömerli-Karaağaç-Bahşayiş, Kıraç, Akçaburgaz, Büyükçekmece bölgeleri, güvenlik operasyon sahamızda kalmaktadır. Güvenlik bölgemiz içinde yer almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Hadımköy de yerli ve yabancı bir çok firmanın güvenliğini yapmaktayız. Fabrika güvenliği konusunda tecrübeliyiz, müşterilerimize ücretsiz güvenlik risk analizi yapmaktayız. Fabrikaya kaç güvenlik elemanı gerekli, kaçı ve kaç noktada nöbet tutulacak, çalışma saatleri nasıl olacak, güvenlik personeli nasıl seçilecek ve daha bir çoğu işverene rapor halinde sunulacaktır. Hadımköy güvenlik firmaları ve şirketleri armakta iseniz Altay hizmetinizdedir.

 

Güvenlik Şirketi

İşletmenizi, mülkünüzü ve personelinizi korumak için alarm sistemlerinde ve güvenlik kamerası ile izleme sistemlerinde halihazırda iyi özelliklere sahip olabilirsiniz fakat bu güvenlik önlemleri, herhangi bir birinci sınıf kalite güvenlik sistemi için yüksek derecede öneme sahip olsa da, çoğu zaman yeterli olmayacaktır. Günümüzün gelişen ve kalabalıklaşan dünyasında, karşılaşmakta olduğumuz pek çok sayıda benzersiz risk ve tehdit nedeniyle, işletme ve mülk sahiplerinin ortaya konulabilecek tüm güvenlik seçeneklerini göz önünde bulundurması ve hepsinin harmanlanmış hali olan bir güvenlik sistemi kurması gerekiyor. Altay Güvenlik özel güvenlik görevlileri, işletmenizi ve değerli mülklerinizi koruma altına almanın ve sizler için en önemli olanı en iyi şekilde korumanın etkili yollarından biridir.

 

Altay Güvenlik, 20 yılı aşkın süredir çok çeşitli sektörlerde Türkiye’deki en iyi özel güvenlik görevlilerini sizlere sağlamaktadır. Yakın korumalarımız ve güvenlik personelimiz, organizasyonlar, yöneticiler ve VIP bireyler, konutlar, site ve tatil köyü, fabrika güvenliği gibi birçok alanda koruma hizmeti vermektedir. Eski asker ve polislerin de içerisinde bulunduğu, kapsamlı taktik deneyime sahip, yetenekli personellerle çalışıyoruz. İstek ve ihtiyaçlara bağlı olarak doğru güvenlik personelleriyle eşleştirilen müşterilerimiz, mevcut kişisel güvenlik korumasında en iyisini aldıklarından emin olabilirler.

 

İster tek seferlik bir organizasyon için kısa vadeli bir güvenlik yardımına, ister bir inşaat projesi için uzun süreli güvenlik hizmetlerine veya mülkünüz için uzun vadeli bir özel güvenlik korumasına ihtiyacınız olsun, Altay Güvenlik olarak güvenlik hedeflerinizi aşmak için sizinle ortaklık kuracağız. Korumalarımız ve özel güvenlik personellerimiz ülke çapında profesyonel, son derece yetkin ve etkili olarak biliniyor. Güç kullanımı asla istenen ilk çözüm yolu değildir. Ancak, kuvvet gerekmesi durumunda, silahlı güvenlik görevlilerinizin harekete geçmeye hazır ve eğitimli olduğunu bilmenizi isteriz. Bu sayede Kıraç güvenlik firmaları arasından kendimizi en üst sıraya yazdırmayı başardık.

 

Yıllar boyunca, Altay Güvenlik kalite güvenceli uygulamalarımızı büyütmek ve sürdürmek için önemli yatırımlar yaptı ve bu süreçte edinilmiş olan tüm deneyimi müşterilerimizin başarısını artırmak için kullanıyoruz. Müşterilerimiz, sahip olabilecekleri herhangi bir soru veya endişeyle alakalı 7/24 iletişim kurabilir, ihtiyaçlarının derhal karşılanacağını ve ele alınacağını bilerek, güvenlik görevlisi hizmetleri söz konusu olduğunda Altay Güvenlik’in hizmetlerine güvenebilir. Hadımköy güvenlik şirketleri arasından en iyisini seçmek isteyen, müşterilerimiz bizim yetkinliğimize ve kalitemize güvenebilirler.