«

Güvenlik Şirketleri Hadımköy

Güvenlik Şirketleri Hadımköy:

 

Hadımköy adında anlaşılacağı üzere, çok değil daha 15 sene önceye kadar İstanbul da bir köy statüsündeydi, şu anda ise İstanbul un en büyük sanayi bölgesi haline gelmiştir. Bölgede bulunan binlerce fabrika ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

 

Altay güvenlik şirket merkezi Hadımköy de dedir. Bölgenin tek güvenlik firmasıyız. Hadımköy bölgesinde yüzlerce fabrikanın güvenliğini yapmaktayız. Güvenlik şirketleri Hadımköy içinde bölgenin hakimi Altay güvenliktir.

 

Hadımköy-Ömerli-Karaağaç-Bahşayiş, Kıraç, Akçaburgaz, Büyükçekmece bölgeleri, güvenlik operasyon sahamızda kalmaktadır. Güvenlik bölgemiz içinde yer almak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

 

Hadımköy de yerli ve yabancı bir çok firmanın güvenliğini yapmaktayız. Fabrika güvenliği konusunda tecrübeliyiz, müşterilerimize ücretsiz güvenlik risk analizi yapmaktayız. Fabrikaya kaç güvenlik elemanı gerekli, kaçı ve kaç noktada nöbet tutulacak, çalışma saatleri nasıl olacak, güvenlik personeli nasıl seçilecek ve daha bir çoğu işverene rapor halinde sunulacaktır. Hadımköy güvenlik firmaları ve şirketleri armakta iseniz Altay hizmetinizdedir.

 

Güvenlik Şirketi