«

Özel Güvenlik Firmaları

Özel Güvenlik Firmaları

 

Profesyonel, güvenlik şirketi, Özel Güvenlik Firması, Yakın Koruma Firması, Bodyguard hizmeti, diliyorsanız, enerji santralinizi, evinizi, fabrikanızı, hastanenizi emin ellere teslim etmek istiyorsanız Altay’ı arayınız.

 

Hizmette 20. yıl. Altay Güvenlik Şirketi Hizmetinizde…
Özel Güvenlik Hizmetleri,

 

Avm, Site, Hastane, Part Time, Antrepo, Şantiye, Fabrika, Banka, Yakın Koruma, Hotel, Fuar, Organizasyon, Yakın Koruma Hizmetleri.

 

Özel Güvenlik Hizmeti, Verdiğimiz İller ve İlçeler
Adana, Edirne, Gebze, Çorlu, Çerkezköy, Lüleburgaz, Tekirdağ, Çatalca, Kocaeli, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Sakarya, Kırklareli, Çanakkale, Manisa, Rize, Aydın, Antalya, Kıbrıs, İstanbul, Gebze, Çorlu, Çerkezköy, Hadımköy, Çatalca, Esenyurt, Kıraç, Büyükçekmece, Çayırova, Mimaroba, Mimarsinan, Yassıören, Akçaburgaz

 

Altay, alanında uzman güvenlik personeli ile, tüm Türkiye’de işletmelerin personelini, mülkünü ve değerli varlıklarını korumakla ün yapmış, güvenilir bir özel güvenlik şirketidir. Gücümüzü aldığımız en önemli nokta müşterilerimizi anlamak ve onların fikirlerine önem vermektir. Her bir müşterimizin ihtiyaçlarını belirlemek için gerekli analizleri yapan bir şirketiz. Onların işlerinin ve kendilerinin güvenliğini artıran, böylece yaptıkları işlerde daha başarılı olmalarını sağlayan yenilikçi bir güvenlik anlayışına sahibiz.

 

20 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz güvenlik sektöründe hiçbir zaman birincil amacımız büyük karlar elde etmek olmadı. Birincil amacımız her zaman müşterilerimizi daha iyi koruyabilmek, onlara daha iyi güvenlik hizmeti sunabilmek adına çalışmak oldu. Daha iyi bir özel güvenlik hizmeti verebilmek için güvenlik alanında yeni teknolojilere ve en iyi personellere yatırım yapmaktan asla çekinmeyen bir anlayışa sahip olan Altay, çalışanlarının ve müşterilerinin ihtiyaçlarını ön planda tutan bir ortam yaratmaktadır.

 

Bize ihtiyaç duyduğunuz her yerde hizmetlerimizi ülke çapında sunuyoruz. Güvenlik personelimiz mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için son derece eğitimlidir ve motivedir. Tüm dünyada ve başta İstanbul, Ankara, Çorlu ,Tekirdağ olmak Türkiye’de fabrika, şantiye, site, banka, hastane ve AVM gibi birçok yerin güvenliğini başarıyla sürdürmekteyiz.

 

Altay özel güvenlik şirketleri için müşterilerimizin güvenliği çok önemlidir ve ister iş yeri ister kişisel koruma olsun, sizleri güvende tutabilmek adına insanüstü bir gayret gösteriyoruz. Alanımızdaki uzmanlığımız ve tecrübelerimiz, sürdürülebilir çözümler oluşturmamıza olanak sağlıyor.

 

Bizi birçok özel güvenlik firmasından ayıran en önemli etken, her zaman, hizmet verdiğimiz alan veya kişi fark etmeksizin aynı yüksek sorumluluk bilinciyle güvenlik hizmeti verebilmemizdir. Bir devlet görevlisinin korunmasından, şantiye güvenliğine veya site güvenliğine kadar her alanda en iyi hizmeti verebilmek adına aynı konsantrasyon ile çalışıyoruz.

 

Bizimle çalışmakta olan her bir personelimiz yakın koruma veya bir mülk koruması için gereken tüm eğitimlerden geçmiş olup, yasal prosedürlerin her birini tamamlamış, lisanslı çalışanlardır. Kısacası Altay Güvenlik’in yasal anlamda da hiçbir sıkıntısı bulunmamaktadır, 5188 sayılı kanuna uygun bir şekilde hizmet veren bir özel güvenlik firmasıyız.