«

Güvenlik Şirketleri Esenyurt

Güvenlik Şirketleri Esenyurt:

 

Bilindiği üzere Kıraç Sanayi bölgesi Esenyurt ilçesine bağlıdır. Esenyurt İstanbul un en kalabalık ilçelerinden biridir. Bölgede yoğun sanayi olması işsizliği önlemektedir. Esenyurt bölgesindeki tek güvenlik firması olan Altay güvenlik bölgeye hakim durumdadır.

 

Esenyurtta, plastik fabrikası, cam fabrikası, tuğla fabrikası, kağıt fabrikası, yatak fabrikası, perde fabrikası, mobilya fabrikası, tabela reklam fabrikası, gıda fabrikaları, yoğurt fabrikası ve diğer bir çok fabrika güvenlik hizmetini yürüten firma Altay güvenliktir.

 

Altay güvenlik bünyesinde barındırdığı 1500 güvenlik elemanı ile fark oluşturmaktadır. Bu büyük eleman gücü kaliteli ve yoğun bir hizmeti beraberinde getirmektedir.

 

Esenyurt güvenlik firmaları arasında Altay güvenlik personel nöbet noktaları, nöbet planlamaları, 5188 sayılı kanun düzenlemeleri, fabrika güvenlik risk analizi, fabrika güvenliği alınacak tedbirler nelerdir ve dahi bir çok benzeri konuda hizmet vermektedir. Yan firmamız ile fabrikanızda böcek arama hizmeti de vermekteyiz.

 

Daha yüksek seviyede güvenlik hizmetinin gerekli olduğu durumlarda, Esenyurt Kıraç Sanayi Bölgesindeki işletmeler Altay Güvenlik’in silahlı ve silahsız koruma hizmetlerine güvenebilir. İster personel koruması olsun, isterseniz işletmenizin ofis binası, deposu veya fabrikası olsun özel güvenlik sektörünün her yönünde deneyimli, bilgili güvenlik görevlilerine sahip olmak gereklidir. Bununla birlikte güvenlik gereksinimleriniz için en iyi güvenlik şirketlerini seçmek, güvenlik önlemlerinin karmaşıklığı ve planlamanın zorluğu nedeniyle zaman alabilir ve de zorlayabilir. Esenyurt’ta, özel güvenlik görevlileri için en doğru seçenek Altay Güvenlik tarafından sunulan hizmetlerdir.

 

Altay Güvenlik olarak özel güvenlik görevlilerimiz en yüksek standartlarda tutuyoruz. Tüm korumalarımız en iyi yerlerde 5188 sayılı kanuna uygun olarak eğitilmiş, lisanslarını almış, başarısı onaylı personellerdir. Eğer isteğiniz silahlı güvenlik görevlileri ise güvenlik görevlilerimiz silah taşıma ruhsatlarına sahiplerdir ve silah kullanma konusunda ileri seviyede bilgilidirler. Altay Güvenlik Özel Güvenlik Hizmetleri, suçu caydırmak ve kuruluşunuz için bir varlık haline gelmek için en yüksek seviyede performans gösterecek şekilde eğitilmiştir.

 

Özel güvenlik görevlilerimizin potansiyel olarak tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalabileceğini ve müşterilerinizin ve de personellerinizin güvenliği adına ivedi şekilde doğru kararlar almalarını gerektiğini iyi biliyoruz. Güvenlik görevlilerimizi işe alırken onların çeşitli bireylerle iletişimde sakin kalabilecek, sağduyulu insanlar olmasından ve de riskli ortamlarda hızlı karar verebilecek yetilere sahip olduklarından emin oluyoruz. Güvenlikte planlama ve analiz çok önemlidir. İşte bu yüzden işe başlayacak her bir güvenlik görevlimizin rollerini anlamaları ve sisteme çabuk uyum sağlamaları adına onlara bilgilendirme sağlarız.

 

Fabrika güvenliğinde önemli  bir nokta da mobil ve yaya devriyelerdir. Devriye güvenliği tehlikeli bireyler, suçlular için caydırıcılık sağlar. Fabrika ve deponuzun bulunduğu alanı baştan başa tarayarak izinsiz girişleri önler. Aynı zamanda işletmenizin kurulduğu alanın sürekli olarak göz önünde kalmasını sağlar. Bu, daha etkili bir güvenliğe yol açacaktır çünkü görevlilerimiz % 100 tetikte olacak ve anında her türlü tehlikeli olaya yanıt verebilecek. Mobil devriye güvenliği ve yaya güvenliği hizmetlerimiz, tesisinizin korunduğunu ve güvenli olduğunu gözle görülür bir şekilde ifade ederek, gönül rahatlığı sağlayacak şekilde mülkünüzde mevcut olacaktır.