«

Güvenlik Şirketleri Esenyurt

Güvenlik Şirketleri Esenyurt:

 

Bilindiği üzere Kıraç Sanayi bölgesi Esenyurt ilçesine bağlıdır. Esenyurt İstanbul un en kalabalık ilçelerinden biridir. Bölgede yoğun sanayi olması işsizliği önlemektedir. Esenyurt bölgesindeki tek güvenlik firması olan Altay güvenlik bölgeye hakim durumdadır.

 

Esenyurtta, plastik fabrikası, cam fabrikası, tuğla fabrikası, kağıt fabrikası, yatak fabrikası, perde fabrikası, mobilya fabrikası, tabela reklam fabrikası, gıda fabrikaları, yoğurt fabrikası ve diğer bir çok fabrika güvenlik hizmetini yürüten firma Altay güvenliktir.

 

Altay güvenlik bünyesinde barındırdığı 1500 güvenlik elemanı ile fark oluşturmaktadır. Bu büyük eleman gücü kaliteli ve yoğun bir hizmeti beraberinde getirmektedir.

 

Esenyurt güvenlik firmaları arasında Altay güvenlik personel nöbet noktaları, nöbet planlamaları, 5188 sayılı kanun düzenlemeleri, fabrika güvenlik risk analizi, fabrika güvenliği alınacak tedbirler nelerdir ve dahi bir çok benzeri konuda hizmet vermektedir. Yan firmamız ile fabrikanızda böcek arama hizmeti de vermekteyiz.