«

Özel Güvenlik Şirketleri İstanbul

Özel Güvenlik Şirketleri İstanbul:

 

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Türkiye de hizmet veren tüm sektörlere yılların deneyimiyle yasal mevzuata uygun olarak güvenlik hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin önemli özel güvenlik şirketlerinden biri olmanın sorumluluğu ve yaptığı işin ciddiyetine sahip çalışanlarıyla sektör çalışanlarının güven ortamında çalışması için gerekli stratejiyi belirler ve uygular. Güvenli bir ortam yaratan Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri, Türkiye nin en büyük şirketlerinin tercihi olmuş ve yıllar içinde büyümeye de devam etmektedir.

 

Güvenlik şirketi,

Günlük yaşantınızı sekteye uğratmadan, başınıza gelecek, yada şirketinize gelecek, kötü niyetli problemlere karşı alınan güvenlik önlemleri diyebiliriz.

 

Özel Güvenlik Şirketleri İstanbul

Altay güvenlik, müşterilerine benzersiz güvenlik çözümleri sağlama konusunda yılları aşkın deneyime sahip profesyonel bir kurumdur.

 

Amacımız, günümüzün değişken güvenlik ihtiyaçlarının geleneksel ‘’güvenlik hizmetleri’’ ile karşılanamayacağını özümseyerek, teknoloji ve yüksek profesyonellik ile harmanlanmış bir özel güvenlik şirketi olarak hizmet vermektir.

 

Lisanslı, profesyonel özel güvenlik şirketimiz, son teknoloji ile donatılmış, yüksek eğitimli insan gücünü sağlar ve aşağıdakiler için en iyi özel güvenliği sağlar:

 • Ticaret merkezleri ve ofisler
 • Üretim tesisleri ve depolar
 • okullar, kolejler ve üniversiteler
 • Site güvenliği
 • Hastaneler ve sağlık tesisleri
 • Devlet kurumları
 • Özel etkinlik ve organizasyon güvenliği
 • İnşaat güvenliği
 • Alışveriş merkezleri ve Perakende mağazaları
 • Hotel güvenliği ve tatil köyü güvenliği
 • Banka Güvenliği

 

Güvenlik tehditlerinin en iyi nasıl azaltılacağını belirlemek ve kuruluşunuzun güvenli bir ortamda en iyi şekilde ve en yüksek verimle çalışmasına yardımcı olmak adına detaylı bir güvenlik planı oluşturmak için ayrıntılı risk değerlendirmesi yapıyor, planlamalar dahilinde hizmetimize başlıyoruz. En son teknolojiyi kullanmamızın yardımcı olduğu tek nokta yalnızca güvenlik ihtiyaçlarınızın karşılanması değil, aynı zamanda görevlilerimizin de yakından yönetilmesi anlamına gelir, güvenlik görevlilerimiz sürekli merkezimizle iletişimde halinde olur. İşletmeniz devriye arabalarına ihtiyaç duyarsa, bunları gerektiği gibi özelleştirilmiş olarak sağlayabiliriz. Personelinizi, değerli eşyalarınızı ve mülkünüzü güvende tutacak güvenlik hizmetlerini en iyi şekilde sağlamak için ne gerekiyorsa yapacağımızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.

 

Başarıya giden yollardan biri de personel kalitesidir. Altay olarak her zaman birinci sınıf personelle çalışmaya özen göstermekteyiz. Tüm personellerimiz, Altay gibi büyük bir özel güvenlik şirketinde çalışmak için gerekli olan her türlü eğitimden başarıyla geçmiş, deneyimli kişilerdir. Her türlü acil durum anında veya müdahale gerektiren bir tehdit durumunda soğukkanlılıkları ile anında olaya müdahale edecekleri konusunda hiç şüpheniz olmasın.

 

Özel güvenlik ücretleri doğal olarak hizmet verdiğimiz bölge, iş alanı veya organizasyon büyüklüğü gibi durumlarla değişim göstermektedir. Ancak, tüm Türkiye’de en uygun fiyata en kaliteli hizmeti veren güvenlik firması olduğumuz konusunda iddialıyız. Yılları aşkın deneyimimiz ve altından kalktığımız yüzlerce başarılı görev de Altay Güvenlik’in Türkiye’nin en büyük güvenlik şirketi olduğunu kanıtlar niteliktedir.

 

İstanbul özel güvenlik şirketi arayan işletme ve bireyler bizimle iletişime geçebilir ve en kaliteli güvenlik hizmetinden anında yararlanmaya başlayabilirler.