«

Sanayi Tesisleri Güvenliği

Sanayi Tesisleri Güvenliği

Altay Güvenlik şirketi, İstanbul, Bursa, İzmir, Samsun, Edirne, Çorlu, Gebze, Çerkezköy ve Türkiye çapında yaklaşık 200 e yakın fabrikanın güvenliğini yapmaktadır.

Bu başarının sebebi, disiplinli güvenlik hizmeti, koordineli özel güvenlik hizmeti, düzenli güvenlik personellerinin maaşlarının, yatırılması, düzenli ssk primi ödemesi ve fabrika ve sanayi tesisleri güvenlğinide uzman bir kuruluş olmamızdır.

Fabrika güvenliğinde, robot gibi bekleyen güvenlik personeli yerine katılımcı ve gerçek güvenlik hizmeti veren anlayışla strateji belirlememiz bizi fabrika güvenliğnde başarıya götürmektedir. Fabrika giriş çıkışlarında tüm araç ve personellerin aranması ana ilkemizdir.

 

Sanayi Tesisleri Güvenliği

Güvenliğin önemli bir mesele haline geldiği günümüzün hızlı dünyasında, güvenlik hizmetlerine ihtiyaç hiç bu kadar fazla olmamıştı. İyi bir güvenlik, rahatlık hissi verir ve verimli çalışma sağlar. Sanayi tesislerinizin, fabrikanızın güvenliği her zaman birinci önceliktir.

 

Altay Güvenlik, hem kurumsal hem de kişisel güvenlik amaçları için güvenlik görevlisi hizmetleri sunmakta olan bir şirkettir ve 20 yılı aşkın süredir bu işi yapmaktadır.

 

Her türlü güvenlik hizmeti sağlamak için her zaman hazırız.

 
Şunlar gibi çeşitli güvenlik hizmetleri sunuyoruz;

  • Alarm ve Kamera sistemleri
  • Araç ve Yaya Devriyeleri
  • Üniformalı özel güvenlik
  • Silahlı Güvenlik
  • Güvenliği en iyi şekilde sağlamak için risk analizleri ve planlamalar

 

Eğitimli ve deneyimli güvenlik personellerimiz, güvenliğiniz asla endişe konusu olmayacaktır. Güvenlik personelimiz müşterilerin canını ve malını her türlü zarardan korumak konusunda çok iyidir. Güvenliğinizin bir parçası olarak, istek halinde, CCTV’ler ve video kamera izleme sistemleri gibi hizmetleri sunuyoruz. Mükemmel iletişim becerileri bizler için çok önemlidir. Güvenlik personelimiz, tesislerinize ilk girişte karşılaşılacak ve son çıkışta karşılaşılacak olan yüzdür, bu yüzden iletişim becerilerinin iyi olması fark yaratır. Güvenlik personelimiz birçok durumla başa çıkmak için, önce kaba kuvvete başvurmak yerine,  sağduyuyla iletişime geçmeye çalışır. Her bir güvenlik personelimiz iyi gözlem becerilerine sahiptir. Acil durumlarla başa çıkabilmek için çevreyi ve durumu hızlıca analiz eder, en hızlı şekilde karar alır. İyi gözlem becerisi, şüpheli bir davranışla, masum bir davranışı arasındaki farkı görebilmeye ve yanlış anlaşılmaların önüne geçmeye yardımcı olur. Güvenlik personelimiz, isteğe, hizmet verdiği bölgeye ve zamana bağlı olarak silahlı ve silahsız olabilir. İlgili makamlardan gerekli silah ruhsatını almış, silah kullanma becerileri ileri düzey olan korumalarımız ortaya çıkabilecek her türlü olayı uzmanlıkla ele alabilecek durumdadır.

 

Sanayi tesisi güvenliği iyi bir şirketten almak, işletmenize uzun vadede çok para tasarrufu sağlayabilir. Hasar maliyetleri, hırsızlık ve benzeri nedenlerden dolayı oluşabilecek kayıpların önüne geçerek tasarruf edeceksiniz. Personelinizin kendini sanayi tesislerinde güvende hissetmesi de çalışmalarını daha büyük bir verimlilikle yapmalarını sağlayacaktır.

 

Altay güvenlik tarafından alacağınız sanayi tesisleri güvenliği sayesinde, fiziksel olarak iş yerinizde kendiniz olamadığınızda bile size huzurlu hissedeceksiniz.

 

Hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz

Anahtar Kelimeler: