«

Tekirdağ Güvenlik Şirketleri

Tekirdağ Güvenlik Şirketleri:

ALTAY ÖZEL GÜVENLİK, olarak insanların yaşamlarını daha güvenilir, daha temiz, daha kolay, daha iyi, daha güzel kılan lider bir firma olmak hedefimizdir Dünyada sürekli yenilenen güvenlik stratejilerinin, insan hakları ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlı olarak ve toplam kalite anlayışının hakim olduğu bir güvenlik kavramı öne çıkarılarak, işletmelerin özel Güvenlik personeli ihtiyaçlarını temin ederek, kuruluşların kuruluş sebepleri olan gerçek faaliyetlerini yapabilmelerine olanak sağlamak, etkin, güvenilir ve profesyonel güvenlik hizmeti sunmaktır.

 

Personelini ve mülklerini korumak için profesyonel güvenlik hizmeti arayan işletme sahipleri, riskleri azaltmaya ve kaliteli hizmetler sunmaya yardımcı olacak bir güvenlik görevlisi sağlayacak bir şirket bulmalıdır. Altay Güvenlik, güvenlik görevlileri hizmetlileri, , güvenilir güvenlik danışmanlarından oluşan ekibimiz aracılığıyla müşterilere güvenlik açıklarını ve tehditleri azaltmaya yardımcı olacak bir plan sunar. Yöneticilerimiz, mülkünüzün özelliklerine göre özelleştirilmiş bir güvenlik hizmeti vermek için canla başla çalışacaktır. Personellerimiz, tüm güvenlik prosedürlerini birebir takip edecek ve uygulayacak, en iyi eğitimlerden geçmiş, yetenekli güvenlik görevlilerini içerir. Altay Güvenlik, Tekirdağ, İstanbul ve daha birçok ilde hizmet veren, nicelik ve niteliğe önem veren büyük bir firmadır.

 

Altay Güvenlik, profesyonel güvenlik görevlisi hizmetlerinde Türkiye’de liderdir. Güvenlik görevlilerimiz, en kaliteli güvenlik görevlisi hizmetlerini sağlamak için bireyleri doğrudan kontrollerden geçirir ve kapsamlı bir arka plan incelemesine tabii tutar. İşletmenizin en değerli varlıklarını korumak için güvenlik hizmetleri sağlamak üzere en iyi adayları işe almaktan gerek olduğunu biliyoruz, bu yüzden personel seçimine çok önem veriyoruz.

 

Altay Güvenlik olarak, müşterilerimizin varlıklarının günümüzün tehditlerine karşı en kaliteli teknolojiyle donatılmış personellerle korunmasını sağlıyoruz. Kuruluşunuzun güvenlik ihtiyaçlarına uygun bir güvenlik hizmetinin oturtulması ve özelleştirilmesini sağlamak için müşterilerimize güvenlik danışmanlığı hizmetleri de sunuyoruz. Altay güvenlik şirketinin misyonu, müşterilere kayıplarını ve potansiyel tehditleri caydıran hizmetleri güvenlik çözümleri sunmaktır.

 

Dahası, Altay Güvenlik hizmetleri, siteler, apartman daireleri ve tatil köylerini içeren birçok alanı en iyi şekilde korur. Ayrıca ticari mülkler, hastaneler, okullar, özel etkinlik güvenliği ve yönetici koruması için koruma hizmetleri de sağlıyoruz.

 

Günümüzde güvenlik görevlilerinin, suç faaliyetlerini engelleyebilmeleri ve acil durumlarda hızlı bir şekilde düşünebilmeleri ve bunlara yanıt verebilmeleri için daha yüksek düzeyde eğitilmesi gerekmektedir. Güvenlik görevlilerimizin tümü risk analizi yapma devriye, acil durum müdahalesi, silah kullanımı, İlk Yardım, Müşteri Hizmetleri, rapor yazma ve soruşturmalar yönetme konusunda eğitilmiştir.

 

Gerekli durumlarda böcek arama hizmeti de vermekteyiz. Danışmanlık şirketimiz, sizler için elektronik böcek araması hizmetini en teknolojik araç gereçlerle vermektedir.

 

Tekirdağ fabrika güvenliği veya başka alanlarda Tekirdağ güvenlik şirketleri arayan herkes bize ulaşabilir.

 

Altay Güvenlik güvenlik için en doğru seçimdir. Kuruluşunuz en kaliteli güvenlik görevlisi hizmetleri istiyorsa, güvenlik danışmanlığı için bugün bizimle ile iletişime geçin.

Tekirdağ da firmamızın güvenlik ve temizlik sözleşmesi ve ayrıca danışmanlık hizmeti verdiği 135 şirket mevcuttur. Bazı şirketler hem güvenlik hemde temizlik hizmetini bize vermektedir. Grup firmamız olan Zabata Danışmanlıktan bu hizmetleri verebilmekteyiz. Zabata danışmanlıktan elektronik böcek araması hizmeti vermekteyiz.

Tekirdağ Güvenlik Şirketi Adresi:

Güvenlik Şirketi Tekirdağ:

Atatürk cd No.7 Merkez-Tekirdağ

Tel. 0 532 510 15 49