«

Güvenlik Hizmeti

Güvenlik Hizmeti

 

Özel güvenlik, güvenlik şirketi, güvenlik firması, yakın koruma hizmeti, site güvenliği, fabrika güvenliği, istanbul, türkiye, mobil devriye.

 

Altay güvenlik olarak İstanbul un tüm semtlerinde güvenlik hizmeti vermekteyiz. Fabrika güvenliği, site güvenliği, şantiye güvenliği ve tüm güvenlik hizmetleri vermekteyiz. Bir site kaç güvenlik olarak korunur, kaç nokta gerekli ve noktalar nerelere gerekli.

 

Güvenlik Şirketi

 

Tecrübeli, kendini işine adamış, çoğu eski asker ve polis olan, yetenekli, tam lisanlı profesyonel güvenlik ekibimiz ihtiyaçlarınıza uygun olarak tüm güvenlik gereksinimlerinizi karşılamak adına güvenlik hizmeti vermektedir. Müşterilerimizi yaptığımız her işte en büyük önceliğimiz yapar, onların her bir ihtiyacı ve isteğini kendimizinki gibi görürüz, bizi biz yapan etkenlerden biri de budur. Hizmet verdiğimiz her bir şirketin, kişinin başarısını kendimizinki gibi görmek bizi Türkiye ve dünyada en büyük güvenlik şirketlerinden biri yapmaktadır.

 

Şirketimiz, tüm yasal prosedür ve kanunlara uygun olarak hizmet vermekte, her bir personelinin de gerekli güvenlik eğitimlerinden geçmesine, yasal lisanlı olmalarına özen göstermektedir. 5188 sayılı kanuna bağlı olarak hizmet vermekteyiz. 20 yılı aşkın süredir, binlerce çalışanımızla verdiğimiz güvenlik hizmeti ile Türkiye’de en büyük güvenlik şirketi olmayı başardık.

 

Bir şirketi başarılı yapan en büyük neden, çalışanlarının kalitesidir. Personelleri yetenekli ve sorumluluk sahibi olursa başarı kaçınılmazdır. Altay güvenlik olarak güvenlik hizmetlerinde de en önemli şeylerden birinin personelin kalitesi olduğunun farkındayız. Bu yüzden her zaman en yetenekli ve en deneyimli güvenlik elemanlarıyla çalışıyoruz. Tüm personelimizin gelişen teknolojiye ve günümüz güvenlik ihtiyaçlarına uyum sağlamasına gayret ediyor, gerekli durumlarda eğitim sağlıyoruz. Böylece her zaman en yüksek seviyede kalmayı başarıyoruz.

 

Neden Altay Güvenlik’in verdiği güvenlik hizmetine başvurmalıyım?

 • Tüm personelin gelişimi ve eğitimi için gerçek bir adanmışlık
 • Yetenekli ve deneyimli bir yönetim ekibi
 • Müşterilerimizle canayakın bir iletişim sistemini benimsemiş olmamız
 • Müşterilerini ve çalışanlarını ilk sıraya koyan dinamik ve çevik bir işletme

 

Türkiye ve dünya genelinde güvenlik hizmetleri alanında faaliyet gösteriyor ve her işimizler beraber biraz daha tecrübe kazanıyoruz. Her zaman, işimize değer katabilecek ve en iyi güvenlik personelini piyasanın en iyi teknolojisiyle birleştirerek, bunu güvenlik hizmeti sektöründeki lider destek ve yönetimle destekleyerek daha iyi çözümler oluşturabileceğimiz yeni fırsatlar ve yollar arıyoruz.

 

Güvenlik alanında birçok alanda hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında:

 • Yakın koruma
 • Organizasyon Güvenliği
 • Gayrimenkul güvenliği
 • Güvenlik şirketleri risk analizi
 • Seyahat güvenliği
 • Fabrika güvenliği
 • Şantiye Güvenliği
 • Site Güvenliği

 

Gibi birçok alan vardır. Altay güvenlik sizlere tüm bu alanlarda ihtiyaçlarınıza özgü çözümler üreterek güvenlik hizmeti vermektedir.

 

Hemen şimdi bize ulaşabilir ve görebileceğiniz en iyi güvenlik hizmetinde faydalanabilirsiniz.