«

İstanbul Özel Güvenlik Şirketleri

İstanbul Özel Güvenlik Şirketleri:

 

Altay Özel Güvenlik firması tarafından sunulan hizmetlerden biri olan VIP Güvenlik Hizmeti bir “Body Guard “ Hizmetini akla getiriyor olsa da sadece bu kapsamdan ibaret değildir. Aynı zamanda muhtemel bir eylemin gerçekleştirilmesini zorlaştırıcı, caydırıcı ve önleyici nitelikteki çalışanlarından oluşmaktadır.

 

VIP hizmetleri korunacak kişinin, kurum ya da binanın detaylı incelenmesini şart koşar. Olası tehdit senaryoları, güvenlik açıkları konusunda uzman ve deneyimli kadromuz tarafından araştırılarak güvenliğin sağlanması adına gerekli tüm tedbirler alınır. Fiziki yakın koruma, yaya yürüyüşlerde koruma, araçlar da koruma, konutta koruma gibi farklı hizmetler sunulabilir. Hizmetlerin kapsamı elbette müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda farklılaşabilmektedir. Hizmetlerimizde uyguladığımız genel prensip olan her koşulda güvenlik ve müşteri memnuniyeti ilkeleri VIP Güvenlik hizmet anlayışımızın da temelini oluşturur.

 

İstanbul Özel Güvenlik Şirketleri

 

Altay güvenlik olarak okyanuslarda korsanlara  ve yabancı devletler karşı yük gemilerimizin güvenliğini sağlamaktayız.

 

Altay Güvenlik, merkezi İstanbul’da bulunan özel bir güvenlik şirketidir. Yüksek güvenliğe ihtiyaç duyan VIP bireyler, şirketler ve gayrimenkuller için eksiksiz güvenlik ve yakın koruma sağlamak üzere tasarlanmış birçok profesyonel güvenlik seçeneği sunmaktayız. Güvenlik şirketimiz aracılığıyla profesyonel yakın koruma hizmetinden faydalanabilir, kişisel koruma planlarından yararlanabilir, işletmeniz için üniformalı özel güvenlik kiralayabilir ve seyahat güvenlik görevlilerimizin hizmetlerini kiralayabilirsiniz.

 

Altay, hem kalıcı güvenlik personeli hem de günlük gereksinimler için her bir müşteriye özel olarak tasarlanmış kişisel korumalar, yakın koruma görevlileri ve özel güvenlik dahil olmak üzere isteklerinize uygun terzi işi bir VIP yakın koruma sunar.

 

YÖNETİCİ KORUMA

 

Eski polis ve askeri subaylar, üst yönetim ekibimizi oluşturur. Planlama bölümümüz, dış iletişim ve güvenlik görevlilerimizin gereksinimlerini kolaylaştırarak, aldığınız hizmetin mümkün olan en yüksek standartta olmasını sağlarlar.

Ismarlama yakın koruma hizmetimiz, tecrübemizden tam olarak yararlanmanız için size harika bir fırsat sunar. Size ve personelinize güvenlik, güvenlik sistemlerinizi analiz etme ve değerlendirme, kaçış ve hayatta kalma teknikleri ve ilk yardım yönetimi dahil olmak üzere bir dizi güvenlik önlemi hakkında önlemleri bulunan Altay Güvenlik, ailenize ve şirketinize birinci sınıf güvenlik bilinci ve kişisel koruma sağlar.

 

BODYGUARD KİRALAMA

 

7/24 aktif yönetici birimi ile, aradığınız hizmet hızı ise Altay, güvenlik endüstrisindeki en hızlı yanıt sürelerinden birine sahiptir. Her türlü risk ve tehlike anında sağduyumuzla hızlıca karşılık verebiliriz.

 

Altay’ın kendini işine adamış çalışanlarından oluşan ağı son derece eğitimli, dinamik ve güvenlik alanındaki yılların deneyiminden kaynaklanan geniş bir bilgi birikimine sahiptir. Bu, size her etkileşimde en uygun koruma ve güvenliği sağlamamıza olanak tanır.

 

7/24 Koruma

 

Ekiplerimiz size herhangi bir yerde 7/24 koruma sunabilir. Transit ve seyahat yoluyla, olay güvenliğinden ev güvenliğine dönüşümlü ekiplerimiz sizi ve ailenizi güvende tutmak için 7/24 hazır olabilir.

 

Uzman Güvenlik Planlaması

 

Ekiplerimiz güvenlik planlaması konusunda deneyimlidir, güvenlik alanında yaptığımız birçok iş sonucu artık yaptığımız planlamalarda en ufak bir hata dahi olmamaktadır. Ekiplerimiz, seyahat sırasında rota planlaması, olaylarda erişim tanımlama ve kontrol, kaçış rotası planlaması sağlar ve ihtiyaçlarınıza ve konumlarınıza göre tamamen bir güvenlik planı geliştirir. Güvenliğin sağlandığından emin olmak için planlar sürekli olarak gözden geçirilir ve uyarlanır.

 

Yüksek Eğitimli Personel

 

Korumalarımız öncelikle yakın koruma konusunda ek eğitim almış –5188 sayılı kanuna uygun olarak- eski askeri personeldir veya polislerdir. Her zaman en yüksek kişisel güvenlik standartlarının karşılanmasını sağlamak için tamamen profesyonel personel kullanıyoruz. Ekibimiz, sorunsuz bir güvenlik hizmeti sağlanırken 7/24 sizinle birlikte çalışmaya hazır olacaktır. Karşılıklı iletişime çok önem vermekteyiz.