Yakın Koruma İstanbul,

 

Bodyguard, yakın koruma isteyen iş adamları, sanatçılar, politikacılar, yabancı misafirler Altay Güvenliğin profesyonel bodyguardlar hizmetinizdedir. Bodyguard servislerinden isteyen herkes yararlanabilir. Yakın koruma hizmeti satın almak isteyen müşterimiz alttaki dilediği silahı seçerek bu silaha sahip özel güvenlik personelinden yakın koruma hizmeti alabilir. Yakın Koruma İstanbul, için Altay Arayınız.

 

Bodyguard hizmetlerinde, Türkiye de en tecrübeli firma olan, Altay güvenliktir. Yaklaşık 100 e yakın bodyguardımız ile her zaman işe hazırız.

 

Korunacak kişinin Türkiye de havalimanından alınıp, oteline kadar veya evine kadar ve evinden de sabaha kadar bodyguard hizmeti veriyoruz. Silahlı veya silahsız hizmet alabilirsiniz.

Altay Güvenlik, Bodyguard ekibi politikacılar, sanatçılar, ünlüler, şiddet mağdurları nı korumak amacıyla istihdam edilmiştir. Türkiye Bodyguard Servisi, saatlik ve günlük 24 saat hizmet vermektedir.

Altay Bodyguard Ekibi, ateşli silahlar, yakın dövüş, ilk yardım ve istihbarat eğitim almışlardır. Yakın koruma hizmetimiz, sadece İstanbul değil aynı zamanda Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Diyarbakır ve tüm Türkiye ve Ortadoğu yu kapsamaktadır. Personelimiz yakın koruma için tüm ekipmanlara sahiptir. Bu ekipmanları, en iyi bir şekilde kullanabilmekteyiz.

 

 

Yakın Koruma İstanbul

Yakın koruma ekibimiz, adam kaçırma, taciz, saldırıyı engelleme, suikast engelleme, ilk yardım, ileri sürüş teknikleri konularında eğitimlidirler, Zırhlı araçlar ile ve araçsız yakın koruma sağlamaktayız.

Türkiye’nin en güçlü, güvenlik firması olan, Altay Özel Güvenlik Şirketi, sizlere, güvenlikte, kurumsal çözümler sunar. Bu çözümler için, bizi aramanız yeterli. Türkiye nin her yerinde, organize olan, Altay Güvenlik uzmanları, hizmetinizdedir. Profosyonel bodyguard ekibimiz, canlarını tehlikeye atarak sizleri koruyacaktır. Yakın Koruma İstanbul, alanında en iyi koruma firması ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Koruma ekibinde, öncü ekip, istihbarat ekibi, silahlı saldırı ekibi, silahlı savunma ekibi, doktor ekibi, lojistik ekip her an hazır tutulmaktadır. Türkiye de sadece bu profesyonel hazırlık Altay yakın koruma ekibinde vardır.

İstanbulun tüm ilçelerinde yakın koruma hizmeti, vermekteyiz. Kadıköy, Beşiktaş, Ataköy, Bakırköy, Etiler, Mecideköy, Şişli, Bebek, Beykoz, Sarıyer ve diğerleri.

Altay Güvenlik, En İyilerin Tercihi

Yakın Koruma İstanbul