Organizasyon Güvenliği:

 

Tüm spor, konser, toplantı, düğün, sünnet, nişan vb gibi organizasyonların güvenliğinde hizmetinizdeyiz. Yaklaşık 20 yıllık deneyim ve çok güçlür referans listemiz için bizi arayınız. Arzu ederseniz Organizasyon Güvenliği, konusunda X Ray, Boy Dedektörü, Üst Arama Dedektörü ile birlikte güvenlik hizmeti verebilmekteyiz.

 

Futbol maçları, basketbol maçları ve diğer tüm spor müsabakaları, fuar alanları, etkinlik güvenliği, piknikler, toplantılar ve daha bir çok alanda güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Organizsyon güvenliği hizmeti verdiğimiz ilçeler:

Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

 

Organizasyon Güvenliği

Özel toplantı, seminer, tüm spor faaliyetleri, düğün, nişan, sünnet, fuar, konser, açılış ve benzeri sosyal etkinliklerde, asayiş ve güvenliğin sağlanması için daha tedbirli  olmak gerekir. Her bir organizasyonun güvenliğinin sağlanmasında kendine özgü önemli detayları vardır. Bu detayları çok iyi gözden kaçırmadan analiz edip tek tek raporlandırıp organizasyon türüne göre tanımlamak, güvenliğin sağlanmasında hizmetin kalitesini net bir şekilde ortaya koyacaktır. Daha sonra organizasyon düzenlenecek yerin riskler yönünden incelenmesi, çevre halkının ve katılımcıların analiz edilmesi, ihtiyaç duyulan güvenlik gereksinimlerini daha netleştirecektir. Özel Güvenlik Hizmetinin her basamağında, verilen hizmet ne olursa olsun, gelişen teknolojinin yakın takipçisi ve bu teknolojinin yeni getirdiği elektronik güvenlik sistemlerini profesyonel bir şekilde kullanabilen eğitimli, uzman ekiple hizmet veren bir güvenlik firması olması çok önemlidir. Ayrıca personelin, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanununa göre eğitim görüp sertifikasını almış profesyonel ekipten olması, verilen hizmetin hatasız olmasını sağlar. Özellikle halka açık organizasyonlarda alınan fiziki, teknik ve teknolojik güvenlik önlemleri, organizasyonun aksamasına yada  katılımcıların rahatsız olmasına sebep olmamalıdır. Bu tip organizasyonlarda binlerce kişi sürekli hareket halinde olacaktır. Herhangi üzücü bir olayın yaşanmaması ve güvenlik açığı meydana gelmemesi için bütün olasılıklar hesaplanarak güvenlik sağlanmalıdır. Organizasyon güvenliğinde giriş-çıkış kontrolü, konuk yönlendirme, sergilenen kıymetli bir eser yada ürün varsa onun korunması, kalabalığın kontrol edilmesi  sağlanır. Ayrıca  X-Ray  cihazları, boy dedektörü, üst arama dedektörü (silah-metal tespit), K-9 ekipleri ile herhangi olası terör saldırısına karşı patlayıcı madde araştırması, özel toplantılar için dinlemeyi önleme cihazları, telsiz gibi çeşitli elektronik güvenlik sistemlerinin profesyonel bir ekip tarafından kullanılması ve bu ekibinde planlı koordineli hareket etmesi, başarılı bir güvenlik hizmetinin sunulmasını sağlayacaktır.

 

 

Organizasyon Güvenliği

 

Altay Özel Güvenlik, bir çok alanda güvenlik hizmetini siz değerli müşterilerimize sunar. Her zaman yaptığımız işin zorluğunun ve sorumluluğunun farkında, eğitimli, profesyonel bir ekiple  istenilenden çok daha fazlasını yerine getirmek için çalışırız. Organizasyon güvenliğinde de, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanununa göre, eğitim görmüş sertifikalı, tecrübeli, profesyonel bir ekiple hizmet sunarız. Organizasyon öncesinde, uzman bir ekibimiz, müşterimizle beraber  alanda gerekli fizibilite çalışmasını yapar. Alınması gereken önlemler üzerine fikir alışverişi yapılır. Alınacak önlemler raporlanır. Altay Özel Güvenlik olarak, yaptığımız her işte müşterilerimize yakın olmaya, onlarla fikir alışverişi yaparak birebir çalışmaya özen gösteririz. Altay Özel Güvenlik, ihtiyacınızın olduğu her noktada, hizmet kalitesinden ödün vermeden, alanında en iyisi olarak Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermeye devam etmektedir.