Organizasyon Güvenliği:

 

Tüm spor, konser, toplantı, düğün, sünnet, nişan vb gibi organizasyonların güvenliğinde hizmetinizdeyiz. Yaklaşık 20 yıllık deneyim ve çok güçlür referans listemiz için bizi arayınız. Arzu ederseniz Organizasyon Güvenliği, konusunda X Ray, Boy Dedektörü, Üst Arama Dedektörü ile birlikte güvenlik hizmeti verebilmekteyiz.

 

Futbol maçları, basketbol maçları ve diğer tüm spor müsabakaları, fuar alanları, etkinlik güvenliği, piknikler, toplantılar ve daha bir çok alanda güvenlik hizmeti vermekteyiz.

Organizsyon güvenliği hizmeti verdiğimiz ilçeler:

Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

 

Organizasyon Güvenliği

 

Organizasyon Güvenliği