«

Silivri Özel Güvenlik Şirketleri

Silivri Özel Güvenlik Şirketleri:

 

Tercihim hangi firmadan yana olmalıdır sorusu, özel güvenlik hizmetine ihtiyaç duyan kişilerin aklına gelen ilk sorulardan biridir. 1995 yılında Altay Özel güvenlik firmamızın ilk adımlarını attık. Geçen bu yıl zarfında, profesyonellik, disiplin ve misyon anlayışımızdan asla taviz vermeyerek kurum kültürüne her zaman bağlı kaldık. İşleyiş esnasında gerçekleşen olağan üstü hal ve koşullarda dahi kurumsallık çizgimizden ayrılmadık. Tüm bunların sonucu olarak bize gelen daima müşteri memnuniyetleri oldu.

 

Her bütçeye uygun olan firmamız çalıştığı projeleri asla bir kâr amacı olarak görmez bizler için herşeyin başında daima hizmet gelmektedir. Sizlerde artık tercihleriniz için tereddütte kalmayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

 

Güvenlik Şirketi

Altay özel güvenlik şirketi, işletmeniz veya kendinizin bireysel güvenliği için çözüm bulma yaklaşımında basmakalıp yollar kullanmaz, sizlerin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda her defasında yeni güvenlik planları ve sistemleri oluştururuz. Üniformalı Özel Güvenlik, Etkinlik Güvenliği, Yakın Koruma ve Şantiye Güvenliği dahil olmak üzere birçok farklı alanda güvenlik görevlisi ve güvenlik çözümleri sunabiliyoruz.

 

Altay Güvenlik olarak müşterilerimiz / tesisleriniz için güvenlik anlamında her türlü yatırımı yapmaktan çekinmiyoruz. Yaptığımız işten kazanacağımız kar bizim için ikinci plandadır, birincil önceliğimiz sizlerin memnuniyetini kazanmaktır. Bu nedenle, tüm güvenlik görevlilerimiz arka plan incelemelerinden geçmiş, en iyi eğitimleri almıştır, aynı zamanda her bir güvenlik personelimiz, ülkemizdeki her türlü yasal prosedüre uygun olarak iş yapmaktadır.

 

Altay Güvenlik Türkiye genelinde ve Silivri’de yüksek kaliteli 24 saat güvenlik koruma hizmeti sunmaktadır.

 

Siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız olan her alanda profesyonel olarak eğitilmiş ve deneyimli güvenlik görevlileri sunuyoruz. Yönetici kadromuz, sizlerin ihtiyaçları ve saha gereksinimlerine göre korumaları dikkatlice seçer. Herhangi bir görevin başlamasından önce güvenlik görevlimize göreviyle alakalı her türlü bilgi sağlanır. Her güvenlik görevlimiz teknolojik olarak en kaliteli ürünlerle donatılmıştır.

 

Güvenlik görevlilerimizin sahada gerçekleştirdiği görevlerden bazıları şunlardır:

 

  • Sahada sürekli olarak fiziksel güvenlik hizmeti sağlamak adına belirli aralıklarla düzenli iç / dış devriyeler.
  • Hizmet sırasında karşılaşılan tüm olaylar, görülenler ve şüpheli davranışlar işletme yönetimine bildirilecektir. Güvenlik görevlileri, herhangi bir olay durumunda acil servislerle irtibat kuracaktır.
  • Güvenlik görevlilerimiz isteğe bağlı olarak üniformalıdır ve işletme için bir otorite figürü olduklarından ve çoğu zaman müşterilerimizin tesislerinde, başkalarıyla ilk temas noktası oldukları için iletişim becerileri ileri düzeyde gelişmiştir.
  • Gerekirse, korumalarımız, şantiye ürünlerinin her zaman güvende olmasını sağlamak için rastgele araç ve personel aramaları da yapabilir.
  • Tüm korumalarımız, varlıklarınızı ve sevdiklerinizi korumak için 5188 sayılı kanuna uygun bir şekilde eğitilmiştir. Her bir korumamız, görevi sırasında merkezimizce izlenir ve incelenir. Böylece herhangi bir tehlike veya risk anında olaya sıcağı sıcağına müdahale edilebilir.

 

Silivri’de fabrika güvenliği arayan veya yine Silivri’de özel güvenlik şirketi arayan herkes bizimle iletişime geçebilir. Selimpaşa ve civarında en iyi özel güvenlik hizmetini de yine biz sağlamaktayız. İletişim numaralarımız kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Adres.

Silivri Özel Güvenlik Şirketleri

Piri Mehmet Paşa Mh. No.12-6

Silivri-Selimpaşa-İstanbul

Tel.0 532 510 15 49