«

Özel Güvenlik Firması

Özel Güvenlik Firması:

Günümüz şartlarında güvenlik şirketleri ile ilgili bir bilgi ve belge talep ettiğimiz zaman bütün insanlar gibi öncelikle internet arama motorlarına girerek “Güvenlik Şirketleri” “En Yakın Güvenlik Şirketleri” gibi aramalar yaparak kendimize ve firmamıza en uygun ve en yakın güvenlik şirketini bulma arayışına gireriz.

Ancak şu önemli konuyu da mutlaka göz önünde bulundurmamız gerekmektedir. Evet; güvenlik şirketi araştırdığımız zaman önümüze onlarca, yüzlerce güvenlik şirketi çıkmakla birlikte, bulduğumuz aday güvenlik şirketinin hangi anlamda bize ve firmamıza yeterli geleceğini iyi araştırmak ve irdelemek çok önemlidir. Neden mi?

Altay Özel Güvenlik Şirketi olarak ilk kuruluş günümüzden bugüne kadar ismimizi hiçbir şekilde değiştirmedik. Tarih itibarı ile hiçbir SSK ve Vergi Borcumuz bulunmamaktadır. Kalitemizi her zaman hep yukarı taşımak için çaba sarf ettik ve aynı doğrultuda da devam etmekteyiz.

Biz bir güvenlik şirketinden ziyade, her zaman müşterimizin lehine olan, onun iyi yönde çıkarlarını düşünen, müşterimizin can ve mal kayıplarını önlemek için tüm gayretimizle görev yapan ve yapacak olan bir güvenlik şirketiyiz.

Güvenlik hizmetinde bizi tercih etmeniz durumunda, mesainiz bitip sıcak yuvanıza gittiğinizde, geride bıraktığınız iş yerinizi, fabrikanızı asla düşünmek zorunda kalmazsınız. Çünkü sizin emanetinizi en iyi ve en güvenlik şekilde sağlamak adına tüm gayretimizi göstereceğimizden hiçbir şekilde şüpheniz olmasın. Yukarıda da belirtiğimiz gibi şuan piyasada evet birçok güvenlik şirketi var ancak hiçbir güvenlik şirketi Altay Özel Güvenlik Şirketi değildir.

 

Özel Güvenlik Firması

 

Günümüzde hizmet vermesi için bir özel güvenlik firması bulmak çok kolay hale geldi çünkü güvenlik sektöründe çalışmakta olan, sadece İstanbul’da onlarca şirket bulunmakta ve her biri kendisinin en iyisi olduğunu iddia etmektedir. Fakat birçoğu güvenlik hizmeti vermek için gerekli olan donanıma sahip değilken, bir diğer yarısı da gerekli nitelikli personel sayısından epey uzaktalar. İşte durum böyle iken insanların güvenecekleri bir özel güvenlik firması araması hayli doğaldır. Altay Güvenlik sizi bu arayıştan kurtaracak olan firmadır.

 

Altay Güvenlik olarak, sizin için en doğru özel güvenlik firması olduğumuza inanıyoruz. “Sıradan bir güvenlik şirketi” tarafından sağlanan güvenlik hizmetleri ile Altay Güvenlik tarafından sağlanan güvenlik hizmetleri arasındaki farkları görmeye hazır olduğunuz anda, sizlerin istediği güvenlik isteklerinin her birini yerine getirmek ve sizin için doğru olan bir güvenlik çözümü sağlamak için orada olacağız. Beklentilerinizi karşılamaktan öteye geçeceğimize, görüp görebileceğiniz en kapsamlı özel güvenlik hizmetini sizlere sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Gerçek güvenlik sorunlarının yetenekli ve işinde uzman profesyonellerin gerçek güvenlik çözümlerini gerektirdiğine inanıyoruz. Müşterilerimiz için güvenli ve tehlikeden uzak bir ortam yaratma amacıyla klasik özel güvenlik anlayışından öte bir anlayışla çalışmaktayız. Özel güvenlik görevlilerimiz mesai süresince kendisine gösterilen yerde oturan klasik özel güvenlik görevlilerinden olmayacaktır. ‘’düşünen’’ güvenlik görevlilerimiz, oluşabilecek her beklenmedik durumda sağduyulu halleriyle fark yaratacaktır.

 

VIP bireylerin, grupların, şirketlerin ve/veya alışveriş merkezlerinin, etkinliklerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilmiş güvenilir güvenlik programları tasarlamak için başarısı defalarca kanıtlanmış stratejiler kullanıyoruz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’de birçok ilde en üst seviyede hizmet veriyoruz.

 

Özel güvenlik görevlileri ve devriye hizmeti görevlileri, ihtiyaçlarınıza göre, kurumsal veya resmi kıyafet veya özel üniformalar giyecek giysiler içinde olabilir. Kısacası üniformalı özel güvenlik hizmeti sunmaktayız. Silahsız ve silahlı güvenlik görevlilerimiz, tesisinizin ihtiyaç duyduğu hizmeti bütçe dostu bir maliyetle aldığından emin olmak için en son güvenlik teknolojisiyle donatılmıştır.

 

Uzman risk değerlendirmesi ve son teknoloji ile desteklenen eğitimli personel, 7/24 komuta merkezi, tecrübeli güvenlik yönetimi ve olağanüstü müşteri hizmetleri, eksiksiz güvenlik hizmetiyle sonuçlanacaktır. Değerlendirme ve uygulama sürecimizin yanı sıra ortaya çıkan sürekli değişen ihtiyaçlara cevap verebilmemizle gurur duyuyoruz.

 

Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.