«

Böcek Araması

Böcek Araması:

 

Bünyemizde bulunan grup firmamız olan Zabata Elektronik ile Böcek Arama Hizmeti vermekteyiz. İstanbul, Hadımköy, Esenyurt, Büyükçekmece ve diğer bütün semtlerde elektronik böcek araması hizmeti vermekteyiz.

 

İTÜ mezunu deneyimli personelimiz ile işyerinizde, evinizde, aracınızda dinleme cihazı varmı yokmu, elektonik böcek varmı yokmu, araç takip sistemi varmı yokmu gibi soruların cevabını vermekteyiz.

 

Çok gelişmiş elektronik cihazlarımız ile böcek arama hizmeti vermekteyiz.

 

böcek araması

 

Günümüzde herkes gizli dinlenme yada gözetleme gibi risk altında olabilir. Çağımız teknolojisinde en basit cihazdan son derece profesyonel gizli kamera, dinleme  ve benzeri cihazlar bulunmaktadır. Özel güvenliklerin olduğu binalarda bile dinleme gözetleme amaçlı bu böceklerin yerleştirilmesi mümkündür. Casus böcekler oldukça küçük oldukları için tespit edilmelerinde zordur. Bu böcekler, anlık yayın yapanları ve kayıt yapan türleri vardır. Gizli kamera olarak yerleştirilen böceklerde aynı şekilde  anlık yayın yapan ve kayıt yapan türleri vardır. Anlık yayın yapanlar bir ağ üzerinden gerçekleştirdiği için bulunması daha kolaydır, kayıt yapan cihazların bulunması daha zor olabilir. Böcekler küçük olduğu için odada elektrik prizine bile sonradan takılabilir yada hediye gelmiş bir saat dinleme cihazı olabilir.

 

Kendi yaşam alanınızda yada ofisinizde böyle bir durumdan yani dinlenildiğinizden veya izlenildiğinizden şüphe duyuyorsanız, bulunduğunuz ortamda teknik değerlendirme yapılması gerekir. Profesyonel ekipmanlarla ortam içinin tüm frekansların ölçülerek, kablolu, kablosuz dinleme yada kayıt tutan casus cihazların tespit edilmesi ve  kanıtlanması gerekir.

 

Çağımızın gelişen teknolojisi bu böceklerin bulunmasını da zorlaştırmıştır. Arama tarama yapmadan önce risk analizi çıkarılması gerekir. Profesyonel arama yapıldıktan sonra detaylı analiz raporu hazırlanır. Bu raporda casus böcek bulunup bulunmadığı ve alınacak tedbirleri içerir. Bu işi de ancak profesyonel  ekipman ve eğitime sahip özel güvenlik firmalarının böcek arama hizmeti ile yapmak doğru olacaktır.  Doğru kanaldan alacağınız böcek arama hizmeti ile ortamda bulunan casus bir böcek varsa onu ortaya çıkarır. Eğer yoksa bunu teknik olarak size kanıtlaması gerekir. Aslında bu hizmet bu böcekleri yerleştirenleri bulmanız içinde önemlidir. Güvenlik firmasının ortaya çıkardığı tüm kanıtları mahkemede de kullanabiliyorsunuz.

 

Altay özel güvenlik şirketimiz, ihtiyacınız olan güvenlik hizmetinin her kolunda, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden bu sektörde çok uzun yıllardır en ön sırada yer almaktayız. Bunun için, güvenlik alanında ilerlememizi sağlayacak, gelişen teknoloji ve gerekli eğitimlerin, hem yakın takipçisi  hem de uygulayıcısı olan bir şirketiz. Altay güvenlik, son teknolojik ekipmanları ve onu kullanabilen, eğitimli, konuya hakim, uzman güvenlik personeli ile şüphe duyduğunuz  her ortamda profesyonel böcek arama hizmeti sunar.