«

Özel Güvenlik Firmaları İstanbul

Özel Güvenlik Firmaları İstanbul:

 

İnsanlar tarihin eski çağlarından itibaren korunmayı ve değerli eşyalarının korunmasını ve güvenli yaşamı  adeta kendilerine alışkanlık edinmişlerdir.    Daha sonraları ise güvenlik hizmeti adeta gerekli bir hizmet haline gelmiştir. Öyleki Modern devletler bu alanda kanun ve yasalar çıkarmış ve bir çok alanda Özel Güvenlik istihdam edilmeye başlamıştır. Dolayısıyla Güvenlik hizmeti toplumlar açısından önemli bir yer kapsamaktadır.

 

Bu çerçeveler doğrultusunda İstanbul merkezli ve Türkiye’nin birçok şehrinde Site, Villa, Fabrika, Banka, Enerji Santralleri, Konser ve daha birçok alanda faaliyet göstermekte olan Altay Özel Güvenlik firması, alanında öncü bir güvenlik firmasıdır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Altay Akçaburgazda, Esenyurtta, Hadımköy de Silahlı ve Silahsız olarak Özel Koruma ve Yakın koruma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Uzman kadrolardan oluşan Operasyon müdürleri ve Şirket çalışanları Güvenliğinizi sağlamakla kalmıyor Güvenlik alanında sizlere rehberlik ediyor. Özel eğitim verilen Güvenlik personelleri proje alanlarında görevlerini yerine getirmektedir. Proje Risk raporları, personel denetimleri, gece ve gündüz devriyeleri, Güvenlik izin işlemleri gibi birçok işlem titizlikle takip edilerek siz değerli müşterilerimize raporlar halinde sunulmaktadır.

 

Güvenlik Şirketi

Sizin için ve işletmenizin ihtiyaçları için en ideal güvenlik çözümünü oluşturmak, Altay Güvenlik’in işidir. Altay Güvenlik, riskleri analiz etme ve değerlendirmekteki kalitesi, kurumsal olarak her işe profesyonel yaklaşımı ile ve personellerinin yetkinliği ile tanınır. Her bir personelimizi, onların her görev için hazır olup olmadığını ve yeteneklerini, uzmanlıklarını belirlemek için işe almadan önce detaylı bir arka plan taraması yapıyoruz. Böylece sürekli olarak işinde en yetenekli personellerle çalışıyoruz. Hizmetimiz, müşteri memnuniyetini sağlamada bir numara, düşünen, eğitimli, kanıtlanmış performans ve yüksek tecrübeye sahip yetenekli personellerle verilmektedir. Yönetici kadromuz yani işletmemiz, her güvenlik görevlisini düzenli olarak denetler, böylece sürekli olarak aynı iyi performansı almak hedeflenir. Altay Güvenlik bugüne kadar altından kalktığı yüzlerce iş sayesinde tüm Türkiye’de özel güvenlik firmaları denince akla gelen ilk firma olmayı başarabilmiştir.

 

İstanbul özel güvenlik firması arayan birçok müşterimizin aklındaki en büyük sorulardan biri de ücrettir. Kaliteden ödün vermeden kısa ve uzun vadeli güvenlik sorunlarınıza en uygun maliyetli çözümü bulmak, Altay Güvenlik Şirketi’nin önceliğidir. Kişisel ve kurumsal olarak tüm hedeflerinizin yerine getirildiğinden emin olmak adına gereksinimleriniz, işletmenizin güvenlik ihtiyaçları incelenir. Maliyet bir endişe kaynağıdır, bu nedenle her bir planı, yeni güvenlik sisteminizin hedeflerinizi tamamen karşılamasını sağlamak için özelleştiriyoruz.

 

Altay Güvenlik, İstanbul güvenlik firmaları arasında tanınmış bir liderdir ve bölgedeki işletmelerin ve bireylerin günlük olarak karşılaştıkları güvenlik zorlukları hakkında derin bir anlayışa sahip olan bir şirkettir. Profesyonelliğimiz, uzmanlığımız ve deneyimimizle birlikte bu bilgi, hem şirketlere hem de bireylere gelişmiş güvenlik hizmetleri sunmamızı sağlar. Başta İstanbul, Akçaburgaz, Lüleburgaz, Hadımköy, Esenyurt ve ötesinde müşterilere hizmet veriyoruz.

 

Sıralamış olduğumuz şu özel güvenlik hizmetlerinin her birini sizlere sunmaktayız.

    • Fabrika Güvenliği
  • Banka Güvenliği
  • Yakın koruma, VIP Koruma
  • Alışveriş Merkezi Güvenliği
  • Fuar ve Kongre Merkezi Güvenliği
  • Organizasyon Güvenliği

 

Tüm bu alanlarda en üst düzeyde hizmet vermekteyiz.

 

Özel güvenlik firmalarından hizmet bekleyen her bir işletme sahibinin ücret konusunda çekinceleri olabilmektedir. Çekinceye hiç gerek yok, Altay Güvenlik’in verdiği hizmet aldığımız ücreti karşılayacak hatta ötesine de geçecektir.

 

Bizimle iletişime geçebilir ve güvenlik hakkında sorularınızı sorabilirsiniz.