«

Güvenlik Şirketi İstanbul

Güvenlik Şirketi İstanbul:

Yaşadığımız modern çağın getirdiği, sürekli gelişen ve değişen dünyamızda KALİTELİ GÜVENLİK HİZMETİ; ancak hizmetin kalıcı, kullanılabilir ve uygun fiyatlara sunulması, eğitimli, alanında uzmanlaşmış bir kadro tarafından verilmesi ile mümkün olur. Alanında önde gelen kuruluşlardan biri olan ALTAY ÖZEL GÜVENLİK,  hizmetin ana öğesi olan İNSAN faktörüne yatırım yaparak, çalışanlarını planlı ve programlı eğitimlerle kalite standartlarına ulaştırarak, standartlarımızın devamlılığını yapılacak olan iç denetimlerle koruyarak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ sağlamaktır. Hizmetimizde kaliteden den ödün vermeden, en doğru çözüm ortağınız olmaya talibiz. Hedefimiz MÜŞTERİ MEMNUYETİ nde maksimum dereceye ulaşarak, istikrarı yakalamak, sürekli gelişerek sektöründe tercih edilen  firma olmaya devam etmekdir.

Güvenlik şirketi, kuruluşumuzun amacı, beklentileriniz doğrultusunda kaliteli hizmeti siz değerli müşterilerimize sorunsuz ve en uygun şekilde sunmaktır.

ALTAY GÜVENLİK olarak, bu amaçlara ulaşmanızda ‘’Güvenilir Hizmet Ortağınız’’ anlayışıyla bilgi birikimi, uzman ve profesyonel kadrosuyla, konusunda  deneyimli çözüm ortakları ile sizlerle çalışma isteği ve arzusundayız.

ALTAY GÜVENLİK ŞİRKETİ HADIMKÖY, işine duyduğu saygı, kalite yönetimi ve koşulsuz müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak benimsemiştir.

Güvenlik sektöründe ‘’en modern, en güçlü, en büyük, en kaliteli ve en güvenilir olma’’ vizyonuna sahip ALTAY GÜVENLİK; kaliteli hizmetini profesyonelce, istikrarla, tüm kaynaklarını ve kolektif enerjisini müşteri memnuniyetine tahsis ederek vermeyi sürdürmektedir.

 

 

Altay Özel güvenlik şirketleri, tüm Türkiye ve Ortadoğu’da başarıyla hizmet veren, müşterileriyle kurduğu birebir iletişim ile diğer güvenlik şirketlerinden sıyrılmayı başarabilen, yıllardır en üst düzeyde hizmet vermiş ve çizgisini asla bozmamış bir güvenlik şirketidir.

 

Evlerinin, varlıklarının ve personelinin güvenliğini ve işyerlerinin güvenlik sistemlerini yönetmek için en iyi hizmeti, teknoloji ve yenilikçi çözümleri isteyen müşteriler için İstanbul ve çevresinde birinci sınıf bir güvenlik hizmetleri sağlayıcısıyız.

 

Yöneticilerimiz ve hali hazırda çalışmakta olan güvenlik personelimiz başarıya giden yolun müşteri memnuniyetinden geçtiğini iyi bilen profesyonel bireylerdir. Kâr bizlerin birincil endişesi değildir, güvenlik hizmetinin genel kalitesi, başarıya yürüyemeye ve büyümeye iten şeydir. Müşteri ile güçlü bağlar kurmak ve vermekte olduğumu kaliteli güvenlik hizmetini bu şekilde idame ettirmek birincil endişemizdir.

 

20 yılı aşkın bir süredir birçok küçük, orta ve büyük ölçekli şirkete hizmet vermekte olan Altay, hizmet verdiği müşterinin ölçeği veya verilecek hizmetin büyüklüğü fark etmeksizin her zaman ilk günkü heyecanı ile güvenlik hizmeti vermeye hazırlanır. Yapacağımız her işten önce derin bir analiz ve planlama aşamasından geçeriz. Aklınızdaki soru işareti, alacağınız güvenlik hizmetinin vereceğiniz ücrete değip değmeyeceği ise hiç şüpheniz olmasın; Altay başarısı ile ismini güvenlik sektöründe kanıtlamış bir güvenlik şirketidir.

 

CCTV kurulum ve izleme hizmetlerimiz mevcut en iyi teknolojiyi kullanır. Kapsayıcı ve uygun maliyetlidir ve alarm kurulumumuz, kablolu veya kablosuz en iyi teknoloji kullanılarak yine yüksek standartlarda sağlanmaktadır. Sizlere hizmet verecek olan her bir personelimiz, gerekli olan her türlü eğitimden geçmiş, deneyimli bireylerdir. Bu personelimize, güvenlik hizmeti sırasında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü teknolojik alet, araç ve gerecin sağlandığından emin oluruz.

 

Günlük güvenlik zorluklarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir dizi güvenlik ve koruyucu hizmet sunuyoruz. Farklı çalışma ortamlarında karşılaşılan riskleri anlıyoruz ve tüm bu riskleri belirleyecek, tespit edecek ve hafifletecek kadar nitelikliyiz.

 

Yaptığımız işte uzmanız ve bu yüzden sürekli müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz.

 

Altay Güvenlik olarak İstanbul’da Hadımköy ve civarında, Lüleburgaz, Çerkezköy ve Silivri’de siz değerli müşterilerimize özel güvenlik hizmeti vermekteyiz.