«

Yakın Koruma

Dünyanın dört bir yanında artan nüfus ve göçler nedeniyle ortaya çıkmaya başlayan global tehditler, VIP bireylere ve sevdiklerine, finansal değeri yüksek olan varlıklara yönelik saldırı tehdidi oluşturmaya başlamıştır. Bu durum doğal olarak kaliteli bir yakın koruma arayanların sayısında veya özel güvenlik şirketlerinin vermekte olduğu diğer koruma hizmetlerine yönelik talepte büyük bir artışa sebep oldu. Elbette tüm bu yakın koruma ve özel güvenlik hizmetlerini veren yüzlerce firma bulunmakta fakat pek azı başarısıyla sıyrılmaktadır. Biz Altay Güvenlik olarak 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz yakın koruma hizmeti ile tüm Türkiye’de en başarılı ve büyük güvenlik şirketi olmakla kalmadık, yurt dışında da başarılı hizmet politikalarımız ile fark yarattık.

 

Altay güvenlik, yakın koruma arayan iş adamlarının, ünlülerin, devlet yöneticilerinin gereksinimlerini karşılamak adına 7/24 çalışmaktadır. Yakın korumalarımız, günlük güvenlik ihtiyaçlarınızın karşılanması için gizlice veya gözle görünebilir bir güç olarak çalışabilirler.

 

Bütün yakın koruma görevlilerimiz, ünlülerin korunmasından işletme yöneticileri veya yüksek servet sahibi bireyler için kişisel korumalara kadar çok çeşitli koruyucu hizmetleri yasal olarak üstlenmek için uygun niteliklere sahip olduklarını ve yetkili olduklarını onaylayan devlet lisanslarına sahiptir, verdiğimiz tüm hizmetler 5188 sayılı kanuna bağlı kalınarak verilmekte, her türlü yasal prosedür ve sürece uyulmaktadır. Yakın koruma alanında her türlü yakın dövüş, silahlı-silahsız çatışma, ileri sürüş teknikleri eğitimlerini en üst düzeyde almış olan yakın korumalarımız, fiziksel olarak en üst düzeyde olmaları haricinde, iletişim becerileri de gelişmiş bireylerdir. Her bir yakın korumamız, güvenlik alanında uzun yıllar çalışmış tecrübeli bireylerdir, bir çoğu eski asker, istihbaratçı ve polistir.

 

VIP yakın koruma görevlilerimiz ayrıca gözetim ve risk analizi konusunda da son derece eğitilmiştir ve kalabalık ortamlarda yüksek profilli müşterilerimizi daha iyi koruyabilmek adına ortamı analiz edip, ortaya çıkabilecek tehditleri belirler ve herhangi bir tehlike anında çıkış olarak kullanılabilecek kapı, merdivenleri belirler. Görevlilerimiz tam fiziksel koruma ile caydırıcı olmak için hazırdır ve sizin ve sevdiklerinizin her zaman güvende kalmasını sağlamak için eşsiz özel güvenlik sağlar.

 

Yakın koruma fiyatları hizmet verilecek ortam, süre, yapılacak işin büyüklüğüne göre değişebilmektedir.

 

Eğer aklınızdaki soru nasıl yakın koruma olunur ise, Altay güvenlik hizmetlerinin her alanında olduğu gibi bu alanda da başarıyla çalışmaktadır. Bugüne kadar bir çok kişiye yakın koruma eğitimi verdik, hepsi şu anda işlerinde en başarılılar olarak görülmektedir. Eğer sizlerde yakın koruma kursu hakkında bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Altay Güvenlik’in kapıları, güvenlik için güvenilir bir yer arayan herkese açıktır.

  • Yakın koruma arayanlar,
  • Yakın koruma maaşları,
  • Yakın koruma film,
  • Silahlı yakın koruma iş ilanları,
  • Yakın koruma fiyatları,
  • Yakın koruma arayan işadamları,
  • Yakın koruma nasıl olunur,