«

Güvenlik Şirketleri İş İlanları

Güvenlik Şirketleri İş İlanları:

Altay güvenlik iş ilanları için alttaki formu doldurun yetkili kişi siz arayacaktır.

İş Başvuru Formu

Altay güvenlik bayan iş ilanları, yatılı güvenlik iş ilanları, yatılı bayan güvenlik iş ilanları, özel güvenlik iş ilanlar, özel güvenlik iş ilanları İstanbul, İstanbul özel güvenlik iş ilanları,  Esenyurt İstanbul Güvenlik iş ilanları, silahlı güvenlik iş ilanları, bayan güvenlik iş ilanları

 

Altay Güvenlik Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Tekirdağ, Çorlu, Bursa gibi birçok büyük ilde ve diğer tüm illerimizde 20 yılı aşkın süredir hizmet vermekte olan, güvenlik alanındaki en büyük ve en kaliteli güvenlik şirketidir. Şirketimizin temel amacı müşterilerimizin can güvenliğini, sevdiklerinin ve işletmelerinin güvenliğini, çalışanlarının canını korumaktır.

 

Son zamanlarda global seviyede tehditlerin de artması ile özel güvenlik hizmetlerine duyulan ihtiyaç artmış, bununla beraber özel güvenlik işe alımında da bir artış gözlenmeye başlanmıştır. Altay Güvenlik seçtiği personelin iş ahlakına sahip olmasına, çalışkan, yeniliklere ve yeni değişimlere açık, bulunduğu yeri geliştirmek için var gücüyle çalışabilecek, iş verilecek olan pozisyonda uzman, gerekli yetenek ve deneyime sahip bireyler olmasına önem vermektedir.

 
Altay Güvenlik, güvenlik iş ilanlarına başvuracak adaylarda belli başlı yetkinlikler istemekte ve bazı sınırlandırmalar belirlemektedir. Güvenlik şirketleri iş ilanlarımıza başvuracak adayların;

  • En az lise mezunu olması
  • Erkek bireylerin askerlik hizmetini tamamlamış olması
  • Bay ve bayanlarda belli bir boyun altında olmama şartı
  • Bayanlarda 40, erkeklerde 45 yaş sınırını aşmamış olması
  • ‘’Özel Güvenlik Kimlik Kartı’’na sahip olması gereklidir

 

Bu sınırlandırmalara uymadığınız sürece başvurularınızın değerlendirmeye alınması gibi bir durum olamaz.

 

Mülakatlarda başarı gösteren adaylar şirketimiz vasıtasıyla Eğitim Kurumu Başkanlığı’nın eğitime girmek zorundadırlar. Bu eğitimin süresi 5 gündür.

 

Tüm bunların yanında, şirketimiz bünyesindeki eğitim uzmanlarımız, adayları eğitimleri süresince de dikkatlice izler, analiz eder. Herhangi bir yetersizlik görülmesi halinde aday elenir. Tüm bu aşamaları başarıyla geçebilen bireyler, istenen gerekli evrakları tamamlayıp tarafımıza teslim edebilirler. Sonrasında adayın yetenekleri ve deneyimine uygun bir görev gelene kadar beklemeye alınırlar.

 

Tüm adaylarımızın arka plan taramaları yapılmaktadır. Adayların geçmişte bir suç işleyip işlemediği GBT araştırması ile incelenir.

 

Kurumumuzda çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetine önem vermekteyiz. Bu yüzden belli aralıkla sosyal aktiviteler düzenlemekte, yine belli aralıklarla çalışanlarımızla tek tek görüşülmekte ve memnuniyet seviyeleri ölçülmektedir. Çalışanların eğer varsa sorunlarının tespitleri yapılmakta ve yönetici birimimize bunlar iletilmektedir. Ortaya çıkan sorunlar, ilgili birimlerin katılmasıyla düzenlenen toplantılar vasıtasıyla masaya yatırılmakta, çözümler oluşturmak için çaba sarf edilmektedir. Kısacası çalışanlarımıza da müşterilerimize verdiğimiz kadar önem veririz.

 

Eğer siz de Türkiye’nin en iyi güvenlik şirketi Altay’da çalışmak istiyorsanız, yukarıdaki formu doldurup beklemeye geçebilirsiniz. Biz size ulaşacağız.