«

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul,

Özel Güvenlik Firmaları 5188 Sayılı Kanun Kapsamında kuruluşunu yapan ve yine bu kanun kapsamında kurulduktan sonra iş ve işlemlerini takip eden firmalardır. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. firması kurulduğu yıldan bu güne kadar kendisine verilen yetkiler kapsamında görev yapan büyük ve köklü bir özel güvenlik firmasıdır. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri halen İstanbul merkezli birçok ilde ve ilçede başarılı ve disiplinli şekilde özel güvenlik hizmetini vermeye devam etmektedir.

Altay Özel Güvenlik ve Koruma hizmetleri olarak halen, bir çok ilde RES (Rüzgar Enerji Santralleri), GES (Güneş Enerji Santralleri) ile Özel Hava Limanı güvenliği, Üniversite Güvenliği, Fabrika Güvenliği, Hastane Güvenliği, Yurt Güvenliği, Dil Okulu Güvenliği, Banka Güvenliği vb. benzer daha bir çok resmi ve özel kuruluşların özel güvenlik hizmeti Altay Özel Güvenlik ve Koruma tarafından ifa edilmektedir.

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul, Özel Güvenlik Şirketi Tekirdağ, Özel Güvenlik Şirketi Çorlu, Özel Güvenlik Şirketi Çerkezköy, Özel Güvenlik Şirketi Velimeşe, Özel Güvenlik Şirketi Lüleburgaz, Özel Güvenlik Şirketi Kapaklı, Özel Güvenlik Şirketi Ergene