«

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul,

Özel Güvenlik Firmaları 5188 Sayılı Kanun Kapsamında kuruluşunu yapan ve yine bu kanun kapsamında kurulduktan sonra iş ve işlemlerini takip eden firmalardır. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. firması kurulduğu yıldan bu güne kadar kendisine verilen yetkiler kapsamında görev yapan büyük ve köklü bir özel güvenlik firmasıdır. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri halen İstanbul merkezli birçok ilde ve ilçede başarılı ve disiplinli şekilde özel güvenlik hizmetini vermeye devam etmektedir.

Altay Özel Güvenlik ve Koruma hizmetleri olarak halen, bir çok ilde RES (Rüzgar Enerji Santralleri), GES (Güneş Enerji Santralleri) ile Özel Hava Limanı güvenliği, Üniversite Güvenliği, Fabrika Güvenliği, Hastane Güvenliği, Yurt Güvenliği, Dil Okulu Güvenliği, Banka Güvenliği vb. benzer daha bir çok resmi ve özel kuruluşların özel güvenlik hizmeti Altay Özel Güvenlik ve Koruma tarafından ifa edilmektedir.

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul

Özel Güvenlik Şirketi İstanbul, Özel Güvenlik Şirketi Tekirdağ, Özel Güvenlik Şirketi Çorlu, Özel Güvenlik Şirketi Çerkezköy, Özel Güvenlik Şirketi Velimeşe, Özel Güvenlik Şirketi Lüleburgaz, Özel Güvenlik Şirketi Kapaklı, Özel Güvenlik Şirketi Ergene

 

Güvenlik Şirketi

 

Altay güvenlik sıradan bir özel güvenlik şirketi değildir, alanında uzman yönetici kadromuz ve tecrübeli personelimiz koruma ve güvenlik hizmetlerine ihtiyaç duyan şirketlerin, bireylerin güvenlikle alakalı endişelerini iyi anlar. Hem uluslararası alanda hem de ulusal düzeyde ortaya çıkan tehdit potansiyelleri ve politik gelişmeler, insanların korunma ihtiyacını artırmış ve sadece iyi bir özel güvenlik şirketinin çözebileceği güvenlik problemlerini ortaya çıkarmıştır.

 

Silahlı ve silahsız yakın koruma ekiplerimiz ve özel güvenlik ekiplerimiz, tehditleri çok hızlı bir şekilde tanımlayıp, konuşlandırıldıkları alan, sektör veya bulundukları zaman fark etmeksizin hızlıca bu tehditlere karşı önlem almak adına harekete geçebilirler.

 

Özel güvenlik şirketimiz, esas olarak maksimum güvenilirlik, verimlilik, dikkatli ve detaycı hazırlıklar gibi birçok farklı felsefeyi benimsemiş, sorumluluk bilinci yüksek personellerden oluşmaktadır. Personellerimiz, gerçekleşebilme ihtimali bulunan her türlü tehdide karşı meşru endişeleri bulunan her kesimden bireye yardım etmek ve onların emniyetini sağlamak adına güvenlik alanında en iyi eğitimlerden geçmiş tecrübeli kişilerdir. Türkiye’de İstanbul, Çorlu, Tekirdağ, Lüleburgaz gibi birçok yerde güvenilir bir özel güvenlik şirketi arayan sizlerin güvenlik ihtiyaçlarınızı dikkatli ve profesyonel bir şekilde karşılayacağımızdan emin olabilirsiniz. . Bunun nedeni, personellerimizin acil durumlarla başa çıkmada kolayca edinilemeyecek olan bir deneyime sahip olmalarıdır.

 

Tüm personellerimizle beraber şirketimiz 5188 sayılı kanuna uygun olarak hizmet vermektedir. Her bir çalışanımız lisanslı, devlet onaylı personellerdir. Yaptığımız tüm işlerde anayasal hukuka aykırı hiçbir harekete sebebiyet vermeden çalışmaya özen gösteririz.

 

Bizi diğer güvenlik şirketlerinden ayıran şey, kişisel korumaya ve kişilerin mülklerinin güvenliğine verdiğimiz önemdir. Tehditleri tespit etmek ve müşterilerimizi korumak için gerekli olan en son güvenlik araçlarına, izleme cihazlarına ve tüm aksesuarlara sahibiz. Bu belki de günün her saati korumaya ihtiyaç duyan birçok üst düzey müşteri için ilk tercih olmamızın başlıca nedenidir.

 

Altay olarak Fabrika Güvenliği, Hastane Güvenliği, Yurt Güvenliği, Banka güvenliği birçok hizmeti başarıyla yerine getirmekteyiz. Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana verdiğimiz her bir başarılı hizmetle, müşterilerimizin sayısı artmakta, buna bağlı olarak biz de kendimizi geliştirmek için daha çok çabalamaktayız.

 

Ücret ve daha birçok konu hakkında soru sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.