Altay Güvenlik Hizmetleri Ltd. Şirketi Site Güvenliği Hizmeti Vermektedir..

 

Altay güvenlik Türkiye çapında yaklaşık,150 sitenin güvenlik hizmetini yapmaktadır. Essiz ve kaliteli hizmet sonucunda, site güvenliği hizmeti, konusunda yoğun talep almaktayız. Site güvenliğinde ana ilkemiz, teyit siz yabancı şahısların iste içine kesinlikle alınmamasıdır. Bunun haricinde üst aramalar, mobil ve kişisel düzenli devriyeler, Güleryüz, yardımseverlik, bizi başarıya götürmüştür.  Site Güvenliği, Site Temizliği, Bina Temizliği hizmetleri vermekteyiz.

 

Site Güvenliği

 

Site, toplu konut ve bloklardan oluşan apartman topluluklarını hırsızlık, sabotaj, terör gibi saldırı tehditlerine karşı korumak, güvenliğini sağlamak için, özel güvenlik firmalarının uzman ekiple sunduğu hizmettir. Bu alanlara giriş- çıkışların devamlı kontrol edilmesi, site, konut içinde tehlikeli yada istenmeyen yerlere ulaşımın önlenmesi, 7/24 aralıklı devriye hizmetlerinin yapılması, bölgede ikamet edenlerin, misafirlerin yaşam alanlarında kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacaktır.

 

Altay Özel Güvenlik, hizmet sunacağı site, toplu konut yada bloklardan oluşan yaşam alanını ve çevresini deneyimli uzman bir ekiple kontrol eder. Oluşabilecek ve alınması gereken tedbirleri tespit eder. Kontrolü güçlendirmek için site yöneticileri ile fikir alışverişi yapar ve eklenmesi gereken şeyler olursa onlarla beraber bir rapor hazırlar. 7/24 huzurlu ve güvenli bir hayat sürdürmeniz için hiç bir detayı atlamaz. Firmamız toplu konut ve sitelerin fiziki güvenliğini desteklemek amacıyla elektronik site güvenlik sistemlerini tavsiye eder. Kapı telefonu, araç giriş-çıkış bariyer uygulamaları, yangın alarm sistemleri, site güvenliği bariyer düzenekleri, kamera sistemleri, site-bahçe giriş kapı kontrol sistemleri, arama dedektörleri, cam kırılma dedektörleri gibi elektronik site güvenlik sistemlerimizle desteklemekteyiz.

 

Altay Özel Güvenlik, çağın elektronik güvenlik sistemlerini kullanabilen, uzman ekibiyle yaşam alanınızın, ailenizin ve site sakinlerinizin güvenlik hizmetini profesyonelce yerine getirebilen bir firmayız. Site girişlerinde kimlik kontrolü yapar, sizinle bağlantıya geçip onay almadan herhangi birinin girmesine izin vermez. Site içindeki araç plakalarını kaydeder, yabancı plakalı araçlara site girişini açtırmaz. İstenildiği takdirde araçlar dedektör ile aranır. 7/24  site içinde devriye hizmeti verir. Bu şekilde daha geniş alanlarda kontrol sağlamış oluruz. Site güvenliğinde görevlendirilecek özel güvenlik görevlilerinin; eğitimli, tecrübeli, sorumluluklarını bilen, tehlikeli durumlara karşı  hazır, hızlı hareket edebilen, görev başında olduğu sürece firmamızın güvenilirliğini ve imajını temsil ettiğinin bilincinde olan personelimiz, aynı sorumlulukla site yönetimi ve site sakinlerini temsil eder. Altay Özel Güvenlik olarak, Türkiye’de bir çok ilde site güvenlik hizmeti vermekteyiz. Site güvenliği konusunda aynı hizmeti veren firmalar arasında ilk sıralarda yer almamızın nedeni emsal projelerdeki başarılarımızdır. Bu başarılarımız sayesinde gerçek site güvenliği arayışında olanların ilk tercihiyiz. Kaliteli ve güvenilir, ulusal anlamda 1 numara site güvenliği hizmeti arıyorsanız hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.