Özel Güvenlik Şirketleri Risk Analizi

 

Güvenlik risk analizi, bir işletme ya da kurumda gerçekleşmesi muhtemel olan güvenlik risklerinin, bu risklerin boyutlarının ve önlem alınması gereken alanların belirlenmesi sürecidir. Risk analizinin başlangıcında, güvenliği sağlanacak olan değerler göz önünde bulundurularak olası tehdit unsurları belirlenir. Bu tehdit unsurlarına karşı halihazırda mevcut olan önlemler incelenir. Bir sonraki aşamada, ortaya konulmuş olan değer, tehdit ve karşı önlemlerinin değerlendirilmesi gerçekleştirilir. Bu veriler ışığında matematiksel ve mantıksal yöntemler kullanılarak risk değeri hesaplaması yapılır. Son aşama ise işletme içindeki tehlikeler ve fiziki güvenlik eksikliklerine karşı alınacak önlemler raporlanarak risk analizi süreci tamamlanır.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. etkin bir risk analizi gerçekleştirerek; kişi, kurum ya da kuruluşlara yönelik tüm tehdit unsurlarını saptayarak bu tehlikelere karşı önlemler alır, güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarır.

 

Özel Güvenlik Şirketi Risk Analizi

 

Güvenlik hafife alınacak bir konu değildir, kişilerin sevdiklerinin, değerli varlıklarının ve kendilerinin en doğru şekilde korunması, tüm bunlar yapılırken de onların planlarına uyulması, rahatsızlık vermekten olabildiğince kaçınılması gerekmektedir.

 

Altay Güvenlik 20 yılı aşkın özel güvenlik işindedir. Bu süreçte birçok büyük şirketin güvenliğini sağlamış, çok olumlu geri dönüşler almıştır. Yıllardır en üst seviyede hizmet vererek çok büyük tecrübeler kazanmış ve her zaman daha iyiye doğru yol almış Altay Güvenlik, güvenlik  hakkındaki her türlü bilgiye erişme ve her türlü yöntemi, planı yakından inceleme fırsatı yakalamıştır. Şirketlerin, fabrikaların, şantiye bölgelerinin güvenliği hakkında her türlü bilgiye sahip olmakla beraber, hiçbir zaman basmakalıp planlar uygulamadık, uygulamaktan da her zaman kaçınıyoruz. En büyük önceliklerimizden biri her bir müşterimize özel değerlendirmeler yapmak ve onlara özel planlar çıkartmaktır.

 

Özel Güvenlik Şirketleri Risk Analizi hizmetimiz, Türkiye ve tüm dünyada hizmet vermekte olup, birçok büyük ve başarılı şirkete güvenlik risk analizi hizmeti verdik. Özel güvenlik şirketleri risk analizi hizmetimiz birkaç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle bölge güvenliğine tehlike yaratabilecek bütün etkenler birer birer not edilir. Bu şekilde özel güvenlik görevlerinin dikkat etmesi gereken tüm noktalar ortaya çıkartılır ve güvenlik sistemlerinin daha da etkili olması sağlanır. Daha sonrasında risklerin oluşma olasılıkları ve süreleri değerlendirilir. Tehdit yaratan oluşumların ortaya çıkabilme sıklığı ve yere bağlı olarak olabilirlikleri analiz edilerek güvenlik sisteminin kalitesinin artırılması hedeflenir. Dinamik bir güvenlik sistemi oluşturularak oluşabilecek her tehlikenin önüne geçmek hedeflenir. Son olarak risklerin engellenmesi için neler yapılabileceği masaya yatırılır. Kullanılabilecek tüm teknolojik aletler ve gereçler belirlenir. Bu araç ve gereçlerin kurulumu için gerekli bilgiler sağlanır. Kamera sistemlerinin nerelere kurulması gerektiği, alarm sistemlerinin nereye yerleştirilmesi gerektiği gibi konular analiz edilir ve sizlere iletilir.

 

Halihazırda ortada bulunan güvenlik sistemlerinin değerlendirmesini de yapmaktayız. Güvenlik açıklarının tespitini yapmakta ve her birinin giderilmesi için raporlarımızı size sunmaktayız. Tüm bunları yaparken sizlerle entegre bir biçimde çalışmaya özen göstermekteyiz.

 

Özel güvenlik şirketleri risk analizi konusunda bir numara olan Altay güvenlik sizlere hizmet vermek için 7/24 hazırdır. Güvenlik analizi yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.