Istanbul Bodyguard Team, Bodyguard Services Turkey, Istanbul,Bodyguard Team Turkey

 

Located in Istanbul, private security companies, security firm choice of the best in the Altay Security, based in Istanbul for nearly 20 years, the security services are continuing.

 

Altay Private Security Company, with years of experience in Istanbul, Antalya, Ankara, Izmir, Van, and a lot of other Kenttinde in the mountains of Turkey, terrorism and war zones give bodyguards and private security services. In Istanbul Bodyguard team is ready and waiting at any moment.

 

Professional, security company, Private Security Company, Close Protection Company, Bodyguard services, desire, energy, PABX, your home, your factory, Altay, please contact your hospital if you want to deliver safe hands. 20th of Service years. Altay Security Company service …

 

Istanbul Bodyguard Team

Altay güvenlik olarak birincil önceliğimiz sizin gereksinimlerinize uygun olarak bir bodyguard hizmeti verebilmek, kısacası planlamayı tamamen sizin yaşam tarzınıza ve biçiminize bağlı olarak yapıyoruz. Bilindiği üzere dünya üzerinde birçok insan tehlike altında olsa dahi bodyguard tutmaktan çekinebiliyor, bunun tek nedeninin, tutulan bodyguard’ın kişinin özgürlüğünü kısıtlayacağını düşünmelerinden kaynaklanıyor. Altay Güvenlik İstanbul Bodyguard Team bu yanılgıyı kırmak için var. Önceliğimizin sizin güvenliğinizi sağlarken komforunuzu da korumaktır.

 

Güvenlik Şirketi

 Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Altay Özel Güvenlik Şirketi bu işe yıllarını vermiş ve profesyonelleşmiş bir şirkettir. Profesyonelce seçilmiş yakın korumalarımız ve 20 yıllık hizmetin vermiş olduğu tecrübe ile hayatlarınızdaki risklerden sizi kurtarıyoruz. Altay Özel Güvenlik Şirketi olarak uzun yıllar İstanbul, Ankara, Antalya, Van, İzmir gibi büyük küçük şehirlerdeki hizmetlerimiz ile ön plana çıkıyoruz. Altay Güvenlik Türkiye’de, çok uzun zamandır yaşanmakta olan terör ve savaş faaliyetlerinin bulunduğu bölgelerdeki tecrübesiyle beraber yakın koruma, bodyguard, VIP Koruma, fabrika güvenliği, hotel güvenliği, ev güvenliği gibi konularda da uzmanlaşmıştır. Yakın koruma(bodyguard), özel güvenlik konusunda iyi eğitim almış ekibimiz ile çalışmak kendi güvenliğinizi  üst düzey bir koruma altına almaktır.

 

Ayrıca Altay Güvenlik sizlerin güvenliği için bütün güvenlik hizmeti veren görevlilerine eğitim vermektedir. En başta koruma konusunda; çeşitli silahlar, elektronik cihaz kullanımı, ilk yardım kiti, gibi araç gereçlerin nasıl kullanıldığını öğrenmektedirler. Koruma kurslarında ayrıca bazı özel eğitimler almaktadırlar. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • İlk Yardım
  • Kişi Koruma
  • Araç Koruma
  • Temel Koruma Teknikleri
  • VIP Koruma

 

gibi ana konularda eğitim almaktadırlar. Bu eğitimlerin dışında bu konuda profesyonelleşmiş olan görevlilerimiz teknolojik iletişim cihazlarının nasıl çalıştığını, bu cihazların ne işe yaradığını vb gibi eğitimini almaktadırlar ve profesyonel bir güvenlik görevlisi, bodyguard(yakın koruma) olurlar. Altay Özel Güvenlik Şirketi’nin verdiği bütün bu eğitimlerimizin 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine dair kanuna uygun şekilde verilir ve bu konuda uzmanlaşırlar.

 

Aynı şekilde bu eğitimleri İstanbul Bodyguard Team’de alır, size en uygun ve en özel hizmeti verirler . Bu yüzden İstanbul Bodyguard Team İstanbul’un  en iyi güvenlik takımı ve en iyi görevlilerine sahiptir. Altay Özel Güvenlik Şirketi olarak İstanbul’daki en iyi yakın koruma(bodyguard) , VIP Koruma hizmetini veriyoruz.