Türkiye nin en köklü kuruluşlarından olan Altay Grup Holding, 1995 yılında İstanbul Yeşilköy semtinde kurulmuş olup, Türkiye nin ilk kurulan güvenlik şirketidir. Firma 3 ortaktan kuruludur. Güvenlik şirket merkezi Gayrettepe dedir. Merkez ofis haricinde, Samsun, Çatalca, Silivri, Hadımköy, Bursa, İzmir, Aydın, Antalya ve daha bir çok yerde ofisimiz vardır.

 

Merkez Grup Binamız İstanbul Hadımköy dedir. Hadımköy yolu üzerinden bulunan şirketimiz bölgenin tek güvenlik firmasıdır. Bölgede güvenlik tepe lambalı devriye jeepimiz bulunmaktadır.

 

ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ

1995 yılında kurulmuş olan Altay Özel Güvenlik, ahlakı, dürüstlüğü ve güvenilirliği ilke olarak benimsemiş olan, işinde uzman, çoğu eski asker-polis olan yönetici, eğitici kadrosu ile birlikte, tüm çalışanlarıyla, gerek kamu gerekse özel sektörde güvenlik hizmetlerinin her alanında müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Altay güvenlik; hotel güvenliği, fabrika güvenliği, şantiye güvenliği, sanayi tesisleri güvenliği, organizasyon güvenliği, böcek arama hizmeti, güvenlik devriye hizmeti gibi bir çok alanda güvenlik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca  güvenlik alanında çalışmak isteyenlere, 5188 sayılı özel güvenlik kanun ve yönetmeliğine uygun olarak, özel güvenlik sertifikası-yakın koruma sertifikası kurs ve uygulamalı eğitimi vermektedir. 20 yılı aşkın tecrübemiz sayesinde, yakın koruma eğitimlerinde güvenlik sektörünün sayılı isimlerindeniz. Yakın koruma ve bodyguardlık hizmeti verirken, siz müşterilerimizi rahatsız etmeyecek, özgürlüklerini kısıtlamayacak, hayatlarına normal devam edecekleri şekilde güvenliğinizi sağlarız. Özellikle bu iki güvenlik alanında bu rahatlığı müşterilerimize hissettirmek için gayret ederiz.

 

Altay güvenlik olarak, yaptığımız işin sorumluluğunun her zaman bilincinde, profesyonel yetenekli güvenlik elemanlarıyla her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Güvenlik elemanlarımızı periyodik aralıklarla mesleki eğitimlerle daha iyi hizmet sunabilmeleri için destekleriz. Ayrıca güvenlik hizmetimizde kullandığımız elektronik güvenlik sistemlerimizi, güvenlik elemanlarımızın bilgi sahibi olup kullanabileceği şekilde uygulamalı eğitimlerini veririz. Güvenlik işi hafife alınacak, hata kabul edecek bir iş değildir. Bazen can güvenliği, bazen mal güvenliği, bazen de hem can hem de mal güvenliğinin korunmasından sorumlu oluruz. Sizler kimi zaman işyerlerinizi, kimi zaman kendinizi, ailenizi yada sevdiklerinizi içeriden yada dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı korumak, güvende olduklarından emin olmak için güvenlik hizmeti almak istersiniz. Altay özel güvenlik, her zaman müşterilerimizi özel hissettirmek için onların beklentilerine özel çözümler üreterek hizmet sunarız. 20 yılın verdiği tecrübe ile güvenlik hizmeti sunarken en küçük detayları bile göz ardı etmeden analiz ediyoruz. Bunun sonucunda riskleri ortadan kaldırmış oluyoruz. Yıllardır özel güvenlik hizmetleri sunan şirketlerin başında gelmemizin nedeni, ilk günkü heyecan ve coşkuyu kaybetmeden, ciddiyetle, çağın teknolojisini takip edip, elektronik güvenlik sistemlerini çok iyi kullanabilen, eğitimli güvenlik elemanlarıyla profesyonel hizmet sunmamızdır.

 

Altay özel güvenlik olarak, Türkiye’nin bir çok ilinde hizmet vermekteyiz.  Güvenlik denilince ilk akla gelen firma olup, başarı grafiğimizi her geçen gün yükselterek rakipsiz liderliğimizi sürdürmek için hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmaya devam ediyoruz.