Böcek Arama Hizmeti

 

Türkiye de profesyonel Böcek Arama Hizmeti, için bizleri arayınız. Yan firmamız olan Zabata Elektronik ile 4 kişiden kurulu ekibimizin hepsi böcek araması konusunda eğitimlidir. Bu eğitimleri ekip şefi İTÜ mezunu personel tarafından verilmektedir. Nasıl böcek araması ve taraması yapılır. Hangi eşyalar, hangi elektronik böcek tarama aletleri ile aranır.

 

1-Manuel böcek bulma, uzmanı

2-Elektronik böcek bulma uzmanı

3-Böcek risk analizi uzmanı

4-Böcek arama ekip şefi, (İ.T.Ü Mezunu)

Böcek Arama Ekibi, gizli kameralar, dinleme cihazları, kapalı devre böcekler, frekanslı ve frekansız böcekler dahil tüm böcekleri bulacaktır. Saat, gün ve mekan sınırımız yoktur. Sadece telefon açın yeterli, böcek araması ekibimiz hizmetinizdedir.

 

Böcek Arama Hizmeti

Kurum, kuruluşlarda, çalışma ortamınızda, özel hayatınızda iradeniz dışında kablolu veya kablosuz, dinleme, gözetleme amaçlı yerleştirilen, dışarıya anında yayın yapan yada kendi içinde kayıt tutabilen cihazlara Böcek denir. Gelişen teknoloji casusluk amaçlı kullanılan bu cihazların bulunmasını da güçleştirmiştir. Özel güvenlik firmalarının özel ekipmanları ile yapılabilmektedir. Bu ekipmanları da yine firmaların özel eğitimli güvenlik personelleri kullanabilmektedir. Özel güvenlik firmalarının, özel teknik ekipmanlarını kullanabilen, eğitimli uzman personelleriyle yapılan böcek arama tarama hizmeti ile ortamdaki tüm dinleme ve izleme cihazları etkisiz hale getirilir yada arama tarama yapılan ortamda casuslukla ilgili bir cihaz bulunmadığını teknik olarak kanıtlar. Bu hizmet, sadece gizlenen cihazı bulmak için değil, yerleştiren kişileri bulmanız içinde önemlidir. Ayrıca güvenlik firmasından böcek arama hizmeti alarak ortaya çıkaracağınız tüm kanıtlar mahkemelerde de kabul edilmektedir. Dinlenildiğinizden şüphe ediyorsanız, bulunduğunuz ortamı terk etmeniz gerekmektedir. Güvenli olduğunu düşündüğünüz yerde telefonla iletişime geçerek, güncel ve teknolojik ekipmanlara sahip, alanlarında uzman, profesyonel bir ekiple hizmet veren güvenlik firmalarından destek almanız gerekmektedir.  Bu tip tehdit yada şüphe durumunda etrafınızdan kimseyle paylaşmamanız çok önemlidir. Özellikle böyle eylemlerin çoğunluğunun içerden yani hiç aklınıza gelmeyecek güvendiğiniz kişilerden geldiğini özellikle belirtmek isteriz.

 

İşyerlerinde tehlike yada risk oluşturan yer ve durumları bir kaç başlık altında toplayalım;

 

  • Kurumsal alanda yada özel sektörde, özellikle toplantı yapılan odaların dinlenmesi
  • Kurum yada özel sektörde kullanılan araçların takibi ve dinlenmesi
  • İş yada özel seyahatlerde bulunduğunuz otel odasının dinlenme ve izlenmesi
  • Çalışan personellerin güvenilirliğinin belirlenip, gözlenmesi
  • Kurum yada özel sektörde veri tabanının gizli olarak çalınması yada paylaşılması

 

Zabata Güvenlik, Türkiye’de ilk böcek arama hizmetini veren güvenlik firmasıdır. Firmamız, güvenlik alanında, ulusal ve uluslararası teknolojilerin ve gerekli eğitimlerin yakın takipçisi olarak kendini sürekli geliştirir, yeniler. Kamu kurumları ve özel sektörde yıllardır kaliteli hizmet anlayışımız ile hizmet vermekteyiz. Böcek arama hizmeti ekibimiz, çağın teknolojik özel ekipmanlarını kullanabilen, her zaman konuya hakim, eğitimli, profesyonel güvenlik personeli ile hizmet vermektedir. Altay Özel Güvenlik olarak, yılların tecrübesini bu hizmet  alanında da kullanarak, kurumunuzda yada şirketinizde şüphelendiğiniz bir durum karşısında, dinleme ve gizli kamera cihazlarını ortaya çıkarmak, bu cihazlardan gelebilecek zararları en aza indirmek için  en üst düzeyde kaliteli hizmet anlayışımızla  güvenliğinizi sağlamak için her zaman yanınızdayız.