Özel Güvenlik İşi:

 

Özel güvenlik işi arayan personeller altayguvenlik.com da sağ üst köşedeki iş müracat formunu doldursunlar. Yetkililer ihtiyaç varsa dönüş yaparlar, siz asla telefon açmayın.

 

Kişi, mülkiyet, işletme gibi güvenlik riski altında olan her unsurun, hak ve hürriyetlerinin potansiyel tehlikelere karşı korunması amacıyla gerçekleştirilen, kanunlarla güvence altına alınan hakların sağlıklı bir şekilde sürdürülmesini sağlayan kamu güvenliğini tamamlayıcı hizmetler bütününe özel güvenlik işi; bu işi gerçekleştirmek için yetkilendirilip, görevlendirilen kişiye ise özel güvenlik görevlisi denilir.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un belirlediği görev, yetki ve sorumluluklar dahilinde hareket ederek özel güvenlik işini layıkıyla yerine getirmektedir.

 

Güvenlik işi için ilçeler-iller:

Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa,

 

İstanbul, İzmir, Erzurum,  Eskişehir,  Gaziantep,  Giresun,  Gümüşhane,  Hakkari, Hatay, Iğdır,  Isparta,   Kırşehir,  Kilis,  Kocaeli,  Konya,  Kütahya,  Malatya,  Manisa,  Mardin,  Mersin, Muğla,  Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu,  Osmaniye, Rize,  Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak,   Kahramanmaraş, Karabük,  Karaman, Kars,  Kastamonu,  Kayseri,  Kırıkkale,  Kırklareli,  Bartın,  Batman,  Bayburt,  Bilecik,  Bingöl,  Bitlis,  Bolu, Burdur,  Bursa,  Çanakkale,  Çankırı, Çorum,  Denizli,  Diyarbakır,  Düzce,  Edirne, Elazığ,  Erzincan.

 

Güvenlik Şirketi