Özel Güvenlik İşi:

 

Özel güvenlik işi arayan personeller altayguvenlik.com da sağ üst köşedeki iş müracat formunu doldursunlar. Yetkililer ihtiyaç varsa dönüş yaparlar, siz asla telefon açmayın.

 

Kişi, mülkiyet, işletme gibi güvenlik riski altında olan her unsurun, hak ve hürriyetlerinin potansiyel tehlikelere karşı korunması amacıyla gerçekleştirilen, kanunlarla güvence altına alınan hakların sağlıklı bir şekilde sürdürülmesini sağlayan kamu güvenliğini tamamlayıcı hizmetler bütününe özel güvenlik işi; bu işi gerçekleştirmek için yetkilendirilip, görevlendirilen kişiye ise özel güvenlik görevlisi denilir.

 

Altay Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Ltd. Şti. 5188 Sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un belirlediği görev, yetki ve sorumluluklar dahilinde hareket ederek özel güvenlik işini layıkıyla yerine getirmektedir.

 

Güvenlik işi için ilçeler-iller:

Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa,

 

İstanbul, İzmir, Erzurum,  Eskişehir,  Gaziantep,  Giresun,  Gümüşhane,  Hakkari, Hatay, Iğdır,  Isparta,   Kırşehir,  Kilis,  Kocaeli,  Konya,  Kütahya,  Malatya,  Manisa,  Mardin,  Mersin, Muğla,  Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu,  Osmaniye, Rize,  Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak,   Kahramanmaraş, Karabük,  Karaman, Kars,  Kastamonu,  Kayseri,  Kırıkkale,  Kırklareli,  Bartın,  Batman,  Bayburt,  Bilecik,  Bingöl,  Bitlis,  Bolu, Burdur,  Bursa,  Çanakkale,  Çankırı, Çorum,  Denizli,  Diyarbakır,  Düzce,  Edirne, Elazığ,  Erzincan.

 

Güvenlik Şirketi

Güvenliğiniz Önceliğimizdir

Hayatın bir gerçeği, dünya üzerinde her dakika bir suçun gerçekleştiği ve kimi zaman da insanların hayatının tehlikeye girdiğidir. Bu güvenlik tehditlerini tamamen ortadan kaldırabilmek mümkün gözükmemekte fakat tüm bu tehditleri azaltmak, gerekli önlemler alınarak bu riskleri önlemek için bazı güvenlik şirketlerinden yardım alınabilir. Bunun için de iyi bir güvenlik şirketi gerekmektedir. Altay Özel Güvenlik tüm Türkiye ve dünyada güvenlik konusundaki başarıları ile tanınmış bir şirkettir.

 

Altay Güvenlik, özel güvenlik hizmetleri sağlama konusunda ulusal anlamda lider konumdadır. Müşterilerimize son derece yüksek eğitimli ve alanında uzman güvenlik görevlilerini en uygun ücretlerle sağlıyoruz. Güvenlik personelimiz arasında eski polis ve asker olan kişiler bulunmaktadır, kısacası güvenlik alanında kalite olarak çok yüksek bir konumdayız.

 

Her Duruma ve Zamana Özel Planlanmış Güvenlik Hizmeti

 

Özel güvenlik Şirketimiz, bugüne kadar her ölçekteki ve tüm endüstri alanlarındaki işletmelere güvenlik hizmeti sunmuştur. Herhangi bir işletme sahibi veya gayrimenkul sahibi birisi, Altay olarak sunduğumuz güvenilir güvenlik hizmetinden faydalanabilir. Sonuç olarak kendinize yetenekli ve uzman bir güvenlik personeli bulmanız hem insan gücü kaybına hem de zaman kaybına neden olacaktır. Altay ile anlaşarak, özel güvenlik işinde yıllardan beri süregelen tecrübemizden de faydalanarak, en uzman güvenlik ekibiyle çalışmaya hemen şimdi başlayabilirsiniz.

 

Görevli Memurlar, aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli iş ve bireysel ihtiyaçlar için profesyonel olarak eğitilmiş ve son derece deneyimli özel güvenlik personeli sağlamıştır.

 

Güvenlik personellerimizin, aşağıda verilmiş olan özel güvenlik işlerinin her birine özel olarak eğitimi bulunmakta ve her birinde uzmanlığı bulunmaktadır.

 • Konut toplulukları, sitelerin güvenliği
 • Gayrimenkul güvenliği
 • Apartman güvenliği
 • Organizasyon güvenliği
 • Düğün, parti güvenliği
 • Fabrika güvenliği
 • VIP koruma
 • Kişisel güvenlik ve koruma hizmetleri
 • Hayırseverlik etkinlikleri ve bağış toplama organizasyon güvenliği
 • Devlet tesisleri güvenliği
 • İnşaat güvenliği, şantiye güvenliği

 

Altay güvenlik, özel güvenlik işinde 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda özel güvenlik hizmeti sunmakta ve başarıdan başarıya koşmaktadır. Müşterilerimize, dürüstlük ve profesyonellik taahhüdü ile özel ihtiyaçlarını karşılamak için doğru hizmetleri sunuyoruz.