Önemli Güvenlik Uyarıları:

 

Sayın güvenlik hizmet müşterisi lütfen burda yazan uyarıları iyi okuyunuz. Bu uyarıları dikkate almazsanız hem maddi hemde psikolojik zarara uğrayabilirsiniz.

 

Hizmet alacağınız güvenlik firmasından mutlaka ssk ve vergi dairesi borcu yoktur yazısı alınız. Sözleşmede bu yükümlülükler karşı firmaya yüklense dahi sizde üst işveren olarak mesulsünüz. Eğer güvenlik firması ödemezse siz bunu ödemek zorunda kalırsınız. Bu da sizin mükerrer ödeme yapmanız sonucunu doğurur.

 

Hizmet alacağınız firmanın denetim araçları varmı, maaş ödeme finans durumu uygunmu, güvenlik şirketi kaç yıllık, kalite belgeleri mevcutmu, güvenlik şirketinin genel müdür, insan kaynakları müdürü varmı, muhasebe müdürü varmı yani şirket kurumsallaşmışmı, tüm bu sorularım cevabı olumlu olmalı.

 

Altay güvenlik firması olarak, İstanbul, İzmir, Antalya ve diğer Tüm illerde güvenlik hizmeti verebilmekteyiz. İzmir, Antalya, Ankara, Samsun bürolarımız hizmetinizdedir. Size bir telefon kadar yakınız.Tüm özel güvenlik hizmetlerini vermekteyiz.

 

Altay Güvenlik, En İyilerin Tercihi