Özel Güvenlik Şirketleri, Kalite Politikası

 

Altay Özel Güvenlik, Türkiye ve uluslara arenada geçerli kalite belgelerine sahiptir. TSE, ISO, ISA gibi kalite belgelerimiz mevcuttur. Bu belgeleri alırken güvenlik firmamız uzun ve yorucu bir kalite denetim mekanizmasından geçmektedir.

Şirket Kalite Politikamız:

  • Müşteri ödeme yapmasa da, işçinin maaşını öde,
  • İşçinin düzenli ssk sını yatır.
  • Düzenli vergi yatır.
  • Düzenli güvenlik denetimi yap,
  • Düzenli güvenlik risk analizi yap, açıkları işverene bildir.

 

ozel_guvenlik_santiye_guvenligi

Kanun,  mevzuat ve  bu sistemin taahhütlerine uygun, ISO9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi şartlarını eksiksiz yerine getirmiş,  ulusal ve uluslararası alanda güvenlik sektöründe hizmet kalitesinden ödün vermeden süreklilik sağlayan; dürüst, güvenilir, müşteri istekleri ve beklentileri doğrultusunda   en üst düzeyde  hizmet üreten kurum olma amacındayız. Ayrıca bu konuda güncel kanun ve mevzuatları takip edip gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

 

Şirketlerin, devlet kurumlarının ve daha birçok işletmenin başarısını etkileyen etmenlerden belki de en önemlisinin personel olduğu su götürmez bir gerçektir. Kısacası başarı için, daha iyi bir şirket düzeni için bireysel kalite gerekmektedir. Bireysel kalite olmadan kurumların başarı beklemesi gibi bir durum öngörülemez. İşte bu yüzden her birimde görevli bulunan personelimizin bilgi yetenek ve hareket kabiliyetlerinin gelişmesinden kendimizi sorumlu görürüz. Sizlere daha iyi kalitede bir hizmet sunabilmek için, personelimizin kişisel ve mesleki eğitimlerle sürekli olarak gelişimlerini sağlar, çağın tüm teknolojik gelişmelerini takip edip özümsediklerinden emin oluruz. Çünkü bizi biz yapan personelimizdir.

 

Güvenlik hizmetinin eksiksiz verilebilmesi için uzman profesyonel kadro kadar müşterilerin ihtiyaçlarına göre çözüm üretilebilmesi de önemlidir. Altay Özel Güvenlik olarak, en gelişmiş en yeni teknolojileri her zaman yakından takip eder ve kendimizi güncelleriz. Hizmet kalitemizi artıracak, katkı sağlayacak yatırımları hizmet alanımızda hemen uygulayabilmek adına gerekli tüm araştırmaları yapar ve sizlerin de bu yeni yatırımlar ve teknolojik gelişmelerden faydalanmanızı sağlarız. Müşterilerimize bu teknolojiler sayesinde en uygun çözümleri sunarız. Bu hizmeti sunarken de mümkün olduğu kadar maliyeti düşürerek müşterilerimize yansıtırız. Kaliteli yaşam, kaliteli hizmet anlayışımızı düşüncede, davranışta, yönetimde, hizmette en gerçek yol olarak görüp, çalışmalarımızla tüm müşterilerimizin güvenlik ve huzuru için çaba sarf ediyoruz. Hizmet kalitemizi artırmak için hizmet sağladığımız yerlerin idarecileri ve çalışanları arasında sürekli anket faaliyetleri yaparız. Anket sonuçlarına göre eksiklerimizin farkına varıp daha iyi hizmet verebilme gayretinde oluruz. Altay Özel Güvenlik olarak, başarı grafiğimizi her geçen gün artırarak özel güvenlik alanında rakipsiz liderliğimizi sürdürmek ve güvenlik denilince akla gelen bir numaralı adres olma durumumuzu devam ettirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Güvenlik işini bize teslim ederek kendinizi ailenizi yada işletmenizi en üst seviyede uzman kaliteli profesyonel ekibimizle güven içinde tuttuğumuzdan emin olabilirsiniz.