Şantiye Güvenliği:

 

Altay Güvenlik mevcutta 1500 çalışanının yaklaşık 40’ı şantiye sahalarında çalışmaktadır. Güvenlik firmamız inşaat güvenliği ve şantiye güvenliği projelerinde en uzman güvenlik firmasıdır.

 

Mevcuttaki şantiye güvenliği, verdiğimiz ilçeler: Küçükçekmece, Çatalca, Büyükçekmece, Şile, Kağıthane, Bakırköy, Hadımköy dür.

 

Altay güvenlik şantiyelerde hırsızlık taahhüdü vermektedir. Hiç bir güvenlik firması şantiye güvenliğinde, hırsızlık taahhüdü verememektedir. Bu Altay ın Şantiye güvenliğinde, kendine ne kadar güvendiğinin göstergesidir.

 

İstanbul’da Şantiye Güvenliği, Hizmeti Tüm Semt ve  İlçelerde Vermekteyiz:

Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,

 

Şantiye Güvenliği