Altay güvenlik firması, 1600 ü aşan özel güvenlik personeli ile sadece Türkiye de değil tüm dünyada güvenlik hizmeti vermektedir. Afganistan, Irak, Somali ve diğer birçok ülkede özel güvenlik hizmeti vermekteyiz. Profesyonel güvenlik şirketi arıyorsanız bizi arayınız.

 

Özel güvenlik şirketleri ne yapar? Biz fabrika, ev, villa, şantiye, hastane, baraj, Res, Ges güvenliği yapmaktayız. Yakın koruma hizmeti vermekteyiz. Bu hizmetleri başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye de vermekteyiz. Türkiye nin hızlı büyüyen güvenlik firmalarındanız. Merkez İstanbul Hadımköy dedir. Çorlu, Çerkezköy, Tekirdağ, Silivri, Lüleburgaz da  ofislerimiz mevcuttur.

 

 

Özel Güvenlik Şirketleri

Yüksek profilli insanların tarih boyunca güvenlik tedbirlerine ihtiyacının olduğu bilinmektedir. Bu nedenle tarih boyunca bir çok yüksek profilli insan koruma ve güvenlik alanında uzman insanların güvenlik için alacağı önlemlere başvurmuş, onların deneyimlerinden faydalanmıştır. Altay Özel Güvenlik tarafından size sunulmakta olan özel güvenlik hizmeti ile İstanbul, Lüleburgaz ve çevresinde rahatlıkla gezebilecek ve günlük yaşamınıza devam edebileceksiniz.

 

Lüleburgaz özel güvenlik hizmetimizi veren ekibimiz profesyonelliği ile hem ülkemizde hem de ulusal platformda adını duyurmuş olup, bugüne kadar pek çok yüksek profilli insanı en iyi şekilde korumuş, en zor görevlerin dahi rahatlıkla üstesinden gelmiştir. Özel Güvenlik ekibimizin her bir üyesinin, yakın koruma için gerekli olan her türlü yakın dövüş sanatı hakkında bilgi sahibi olmasına, silah kullanımı konusunda iyi olmasına özen gösteririz. Bütün güvenlik personellerimiz fiziki açıdan çok iyi durumda olup formlarını korumak için gereken her türlü etkinliği yapmaktadırlar. Bunun dışında her türlü iletişim becerisine sahiptirler ve bu sayede her türlü alanda rahatlıkla özel güvenlik hizmeti vermeyi başarabilirler.

 

Güvenlik Şirketi

Başarılı bir özel güvenlik şirketi olmanın yolu müşterilerin güvenliğini sağlarken konfor alanlarını da sağlama almaktan geçer. Tüm planlamalarımızı sizlere uygun olarak yaparız, böylece günlük hayatınızda, işinizde bizim varlığımızı dahi hissetmeden güvenle yaşamınıza devam edebilirsiniz. Profesyonellik olmazsa olmazımızdır. Yaptığımız her işe aynı ciddiyetle yaklaşır, her işi aynı sorumluluk bilinciyle ele alarak planlamalarımızı yaparız. Birincil amacımız sizlerin güvenlik endişelerini en aza indirmek, günümüzün büyüyen ve kalabalıklaşan dünyası dolasıyla ortaya çıkabilecek olan tüm tehditlerden sizleri korumaktır.

 

Altay özel güvenlik şirketi olarak 20 yılı aşkın süredir güvenlik alanında hizmet vermekteyiz. Fabrika güvenliği, site güvenliği, şantiye güvenliği, işyeri güvenliği, iş merkezi güvenliği, VIP koruma gibi birçok güvenlik hizmetini başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak üzere Türkiye’nin dört bir köşesinde en yüksek kaliteyle vermekteyiz.

 

Altay Özel Güvenlik Şirketi sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok farklı bölgesinde de faaliyet göstermekte, güvenlik konusunda endişeleri olan insanlara hizmet vererek onların endişelerini gidermektedir.

 

Altay özel güvenlik olarak bize Çorlu, Tekirdağ ve Lüleburgaz’da bulunan ofislerimiz aracılığıyla ulaşabilir, Türkiye’deki en iyi güvenlik hizmetinden faydalanabilirsiniz.