Özel Güvenlik Danışmanlığı:

 

Özel Güvenlik Danışmanlığı, konusunda güvenlik şirketimiz ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. Emniyet izinler, güvenlik risk analizi, güvenlik personeli temini, güvenlik sisteminin kurulumu ve işletimi konularında lütfen 0 532 510 15 49 dan bizi arayınız.

 

Güvenlik risk analizi, hizmetimiz alanın büyüklüğüne göre yaklaşık 3 gün sürebilmekte ve ücreti 5 000 dur.

 

Eğer güvenlik hizmetini bizden satın alacaksanız, tüm güvenlik danışmanlık hizmetlerine ücretsiz sahip olacaksınız. Bu danışmanlık hizmetlerini ücretsiz almak için 2 yıllık güvenlik sözleşmesi yapılması yeterlidir.

 

 

Güvenlik Şirketi

 

Özel Güvenlik Danışmanlarımız Nasıl Yardımcı Olabilir?

  • Ayrıntılı, detaycı risk analizleri
  • Gerekli olan güvenlik seviyesi için analiz
  • Düzenli güncellemeler ve yüz yüze toplantı, konuşmalarla sizlere bilgi aktarımı
  • Askeri İstihbarat geçmişi ve polislik geçmişi olan deneyimli danışmanlar
  • Tam takdir yetkisi
  • Tek bir temas noktasıyla küresel erişim

 

Altay Özel Güvenlik olarak, verdiğimiz özel güvenlik danışmanlığı ile müşterilerimizin kendi işlerine ve kar-zarar durumlarına daha net odaklanmalarını sağlamak için hizmet vermekteyiz. Ayrıca personel, malzeme, çalışma ortamı ve kendi itibarlarına yönelik ortaya çıkan potansiyel tehditler hakkında doğru şekilde bilgilendirildiklerini bildiklerinden emin olmalarını sağlıyoruz. Dolayısıyla ister Almanya’ya bir tatil, ister İstanbul’da bir iş toplantısı veya başka bir lokasyonda bir ürün lansmanı planlıyor olun, size yardımcı olabiliriz.

 

Stratejik Özel Güvenlik Hizmetleri

 

Özel güvenlik danışmanlığımız, güvenlik hizmeti boyunca, ilk planlama ve risk analizinden, uygun güvenlik seviyesinin fiili olarak sağlanmasına ve gerekli toplantı-brifinglerle durum hakkında bilgi alışverişinde bulunmaya kadar bir dizi hizmeti sunar.

 

Müşterilerimizin gelirlerini artırmalarına, karlarını korumalarına ve riskleri yönetmelerine olanak sağlamak adına, mevcut güvenlik sistemlerinizi de değerlendirerek dinamik bir strateji planı hazırlar.

 

  • Gereksinimleriniz hakkında gayri resmi bir bilgilendirme için bizimle iletişime geçin
  • Eğer ihtiyaçlarınız daha komplike ise, daha resmi bir istişare gerekli olabilir
  • İlk istişareyi takiben, nasıl yardımcı olabileceğimizi ve ilgili maliyetleri ayrıntılarıyla anlatan bir taslak teklif sunabiliriz

 

Özel Güvenlik Danışmanlığı

 

Altay Özel Güvenlik olarak, kişisel dürüstlük ve bütünlüklerinin yanı sıra müşterilerin takdir yetkisine sahip olma ihtiyacını anlayan, sıkı devlet denetimlerinden geçmiş, güvenlik alanında yıllarca çalışmış ve Askeri İstihbarat topluluğu içinde faaliyet gösterme deneyiminden yararlanan danışmanlarla en kaliteli özel güvenlik hizmetlerini sağladığımızı güvenle söyleyebiliriz, bunların hepsi birer garantidir, iddia değil.

 

Tüm müşterilerimize risklere karşı önlemler ve güvenilirliği garanti eden büyük, son derece profesyonel bir özel güvenlik firmasıyız. Dünyanın önde gelen özel güvenlik danışmanları olma hedefimize ulaştığımızdan emin olmak için benzersiz yaklaşımımız, yalnızca son derece yetkin, son derece deneyimli danışmanlarla çalışmaktır.

 

Benzersiz özel güvenlik danışmanlığı hizmetimizden faydalanmak için  arayıp hemen bize ulaşabilirsiniz