Hotel Güvenliği İstanbul

 

Altay Güvenlik Ltd Otel Güvenlik Yönetimi ve Eğitim deneyiminde 17 yıllık tecrübesi vardır. Otellerde huzursuzluk, suç faaliyetleri ve potansiyel terörist tehditler doğması halinde bu durumlarla başa çıkmak için güvenlik firmasının donanımlı olması hayati önem taşımaktadır.

 

Zorunluluktan onlar açık ve kolay erişim, gibi suç faaliyetleri söz konusu olduğunda Oteller özellikle savunmasız olabilir. Bu müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına karşı etkin güvenlik önlemleri için ihtiyaç dengelemek için genellikle zordur.

 

Profesyonel güvenlik tavsiyesi endişe alanlarını belirlemek ve riskleri minimize etmek için çözümler sunmak için yardımcı olabilir. Altay Güvenlik Ltd Hoteller için aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 

Nakit Taşıma Denetimleri,

Çalışan sahtekârlık ve yolsuzluk tespit.
Otel çalışanları için Güvenlik Bilinci ve Yangın eğitimi,
Çatışma Yönetimi Eğitim
Çalışanlar zor veya uçucu durumlarla başa çıkmak için yardım,
Risk Değerlendirmesi
Daha fazla bilgiyi Testi Satınalma,
Otel Güvenlik Eğitim ve Güvenliği Risk Araştırması

 

Güvenlik ve Bomba Tehdit kılavuzları üretimi dahil olmak üzere. Şirket kendi bünyesinde herhangi bir güvenlik yönü üzerinde gizli hiçbir yükümlülük tartışma için, herhangi bir zamanda herhangi bir potansiyel müşteri ile karşılamak için mutluluk duyacağız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için şimdi bize ulaşın.

 

hotel güvenliği

Özel güvenlik konusunda yıllardır en üst seviyede hizmet vermekte olan Altay güvenlik, hırsızlık, darp gibi durumlara karşı alanında uzman güvenlik personeliyle T.C. Anayasasını da dikkate alarak (5188 sayılı kanun) başarıyla hotel güvenliği hizmeti de vermektedir.

 

Altay Özel Güvenlik Şirketleri, güvenlik hizmetleri alanında kendini defalarca başarıyla kanıtlamış bir şirket olup, güvenlik hizmeti verdiği tesisler için özel, her bir tesise has uygulanan planlar dahilinde çalışmakta, basmakalıp uygulamalardan uzak bir yaklaşım sergilemektedir. Hotel güvenliği sağlayacak olan personellerimizin en iyi eğitimden geçmiş güvenlik elemanları olmasına özen gösteriyor, güvenlik personelinin ikili ilişkilerde de en üst düzeyde çalışabilir olmasına özen gösteriyoruz.

 

Hotel güvenliğinde başarı güvenlik hizmetinin hotel kapısında başlayıp bitmesinden öte, hotel içerisinde ve kendi odanızda dahi güvenliğinizi en üst seviyede sağlayabilmekten geçer. Biz Altay olarak bunu en iyi şekilde kavradığımız için hotel içerisinde güvenli bir ortam yaratmak için planlar oluşturuyor, her çalışanın bu prosedürlere uymasını sağlıyoruz.

 

Altay Özel Güvenlik’in hotel güvenliği alanında çalışacak her bir personelinin, hotel içerisindeki her bir bireyle rahatça iletişime geçebilmek adına birkaç yabancı dile hakim olmasına özen göstermektedir. İletişim becerisi iyi bir güvenlik görevlisi hotelin güvenliğini sağlarken, hotel misafirlerinin de konforlu bir şekilde hayatlarına devam etmelerini sağlayacak, herhangi bir tehdit anında onları rahatlatacak ve karmaşanın önüne geçecektir.

 

Teknolojiden en doğru şekilde faydalanmak, en yeni ve en uygun teknoloji ürünlerini sizlere sunmak ve bu sayede güvenlik seviyesini artırmak istiyoruz. En kaliteli güvenlik kamera sistemleri ve güvenlik alarm sistemlerini bulup sizlere getiriyoruz. Güvenlik kamera sistemlerinin ve alarm sistemlerinin birinci sınıf kalite olması kadar hotel çevresinde doğru konuşlandırılması da çok önemlidir. Kameraların doğru bölgeleri gözetlemesi, alarm sistemlerinin doğru yerlere konuşlandırılması, birçok olayda suçluların çok çabuk bir şekilde yakalanmasını sağlar. Hotel güvenliği konusunda engin bir tecrübeye sahip olan Altay, bugüne kadar pek çok hotelin güvenliğini bu şekilde en yüksek standartlarda sağlamıştır.

 

Birincil amacımız, hotelinizin güvenliğini sağlamak, müşterilerinizin konfor alanına karışmadan onları dış tehditlere karşı korumak ve bu sırada sizlere bunu en ufak şekilde dahi olsun hissettirmemektir. Çünkü sürekli bir güvenlik önlemlerinin etrafınızda olduğunu hissettirmek az da olsa rahatsız hissettirebilir, sürekli gözetleniyor gibi hissedebilirsiniz. Hotel güvenliği konusunda en doğru adrese ulaşmak için bizi arayın.