Hotel Güvenliği İstanbul

 

Altay Güvenlik Ltd Otel Güvenlik Yönetimi ve Eğitim deneyiminde 17 yıllık tecrübesi vardır. Otellerde huzursuzluk, suç faaliyetleri ve potansiyel terörist tehditler doğması halinde bu durumlarla başa çıkmak için güvenlik firmasının donanımlı olması hayati önem taşımaktadır.

 

Zorunluluktan onlar açık ve kolay erişim, gibi suç faaliyetleri söz konusu olduğunda Oteller özellikle savunmasız olabilir. Bu müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına karşı etkin güvenlik önlemleri için ihtiyaç dengelemek için genellikle zordur.

 

Profesyonel güvenlik tavsiyesi endişe alanlarını belirlemek ve riskleri minimize etmek için çözümler sunmak için yardımcı olabilir. Altay Güvenlik Ltd Hoteller için aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

 

Nakit Taşıma Denetimleri,

Çalışan sahtekârlık ve yolsuzluk tespit.
Otel çalışanları için Güvenlik Bilinci ve Yangın eğitimi,
Çatışma Yönetimi Eğitim
Çalışanlar zor veya uçucu durumlarla başa çıkmak için yardım,
Risk Değerlendirmesi
Daha fazla bilgiyi Testi Satınalma,
Otel Güvenlik Eğitim ve Güvenliği Risk Araştırması

 

Güvenlik ve Bomba Tehdit kılavuzları üretimi dahil olmak üzere.Şirket kendi bünyesinde herhangi bir güvenlik yönü üzerinde gizli hiçbir yükümlülük tartışma için, herhangi bir zamanda herhangi bir potansiyel müşteri ile karşılamak için mutluluk duyacağız. Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için şimdi bize ulaşın.

 

hotel güvenliği