Mobil Devriye Hizmeti,

 

Altay güvenlik hizmet verdiği projelerde, sahip olduğu resmi giydirmeli, 4X4 Arazi araçlarıyla mobil devriye hizmeti, vermektedir. Mobil devriye araçlarının resmi giydirmeli olması, hırsızlık olmaması için veya kaçırma, tehdit ve diğer bir çok suçların önlenmesi için şarttır.

 

Mobil güvenlik araçlarımız, gps takılı halde düzensiz saatlerle ve düzensiz rotalarla devriye hizmeti yürütmektedir.

 

Güvenlik Devriye

 

Altay güvenlik devriye aracı 24 saat Hadımköy, Kıraç, Çerkezköy, Çorlu bölgelerinde devriye atmaktadır. Aylık 750 TL + KDV ye fabrikanızın güvenliğini sağlamaktayız.

 

Özel Güvenlik Hizmetinin sunulduğu görev alanlarında, bölge içinde bulunan bina, tesis ve  arazinin gezerek gözetlenmesi korunması Güvenlik Devriye hizmeti ile olur. Bu hizmeti, özel güvenlik firmaları, resmi giydirmeli mobil araçları ile GPRS takılı, değişken farklı rotalarda, üniformalı ve tam teçhizatlı iki özel güvenlik elemanı ile gerçekleştirmektedir. Devriye hizmetinde  kullanılan araçların resmi giydirmeli olması suçun önlenmesinde en etkili yoldur.  Güvenlik Devriye hizmeti; yaya olarak yada motor gibi farklı araçlarla yapılabilir. Görev alanlarında genel güvenliği, emniyeti sağlamak, caydırıcılığı yüksek olduğu için suçun işlenmesini önlemek, suç işlendiyse olay yerinde suçları tespit etmek, delilleri korumak, şüphelileri takip etmek, ve yakalayıp kolluk kuvvetlerine teslim etmek Güvenlik Devriye Hizmetindeki görevli personelin profesyonel bir şekilde yerine getirmesi gerektiği en önemli görevidir. Güvenlik görevlisi, kendinden emin, telaş ve tereddüt yaşamadan müdahaleye hazır olmalıdır. Daha sonra tutulan raporla güvenlik hizmeti sunulan işyeri sahipleri, yöneticileri bilgilendirilir. Suç işlenmesi halinde suç delillerini ve suçluları ilgili kolluk kuvvetlerine teslim etmek kadar, olaylar meydana gelmeden, görevli oldukları alanlarda kişilere, bina veya tesislere zarar verecek tehlikeler için gerekli önlemleri almakta önemlidir. Gerekli durumlarda tereddüt yaşamadan  kolluk kuvvetleri, itfaiye veya hastaneye ivedilikle haber  verip yardım istemelidir.  Böyle bir durumda da  görev alanında ki tehlike tamamen ortadan kalkana kadar haber  verip yardım istemelidir.ar orada bulunmak gerekir. Güvenlik Devriye hizmetinde görevli güvenlik personeli acil durumlar dışında görev alanını asla terk etmez. Görev alanını diğer güvenlik devriye hizmetindeki arkadaşlarına devrederken, görevli oldukları zaman içinde meydana gelmiş olayları bildirmelidir. Ayrıca devriye görevi sonunda gerekli raporu yazıp, tutanağı hazırlamalıdır. Görev sırasında kendilerini kontrole gelen amirlerinin yanına zaman kaybetmeden gidip, meydana gelen olaylar varsa onlar hakkında bilgi verir.

 

Güvenlik Devriye

Altay özel güvenlik alanında rakipsiz bir güvenlik firması olarak, bugüne kadar İstanbul’da birçok ilçede güvenlik devriye hizmetini başarıyla vermiş, vermeye de devam etmektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimizin gündelik hayatlarına devam ederken gözlerinin arkada kalmamasıdır. Alanında uzman, üniformalı güvenlik devriye ekiplerimizin iş yerlerinizin güvenliği için canla başla çalışacaklarından emin olabilirsiniz. Güvenlik devriye hizmeti ücretimiz belirtildiği üzere aylık 750 TL + KDV’dir. Güvenlik devriye hizmetleri hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.