Fabrika güvenliği İstanbul.

 

Fabrika Güvenliği, İstanbul” da fabrika güvenliği yaptığımız ilçeler şunlardır. Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

 

Altay Güvenlik firması, İstanbul da kurulu düzeni ve 50 ye yakın devriye aracı ile kurumsal manada fabrika güvenliği hizmeti, vermektedir.

 

İstanbul da Hadımköy, Gebze, Kıraç, Beylikdüzü, Bağcılar ve daha bir çok ilçesinde bir çok fabrikanın güvenliğini yapmaktayız.

 

Fabrika güvenliğinde, keşif ve teklif için lütfen bizi arayınız. Sadece güvenlik risk analizi, yaptırmak isterseniz ücretimiz, 5.000 Euro + KDV dir.

fabrika güvenliği