Fabrika güvenliği İstanbul.

 

Fabrika Güvenliği, İstanbul” da fabrika güvenliği yaptığımız ilçeler şunlardır. Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Kağıthane, Üsküdar, Şile, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, Çerkezköy, Tekirdağ, Kapaklı, Çorlu, Velimeşe, Veliköy, Lüleburgaz, Silivri, Ortaköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eyüp, Fatih, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Sancaktepe, Pendik, Sarıyer, Selimpaşa, Hadımköy, Kıraç, Akçaburgaz, Gebze, Pelitli, Karaağaç, Bahşayiş, Adalar, Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Ataşehir, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa,

 

Altay Güvenlik firması, İstanbul da kurulu düzeni ve 50 ye yakın devriye aracı ile kurumsal manada fabrika güvenliği hizmeti, vermektedir.

 

İstanbul da Hadımköy, Gebze, Kıraç, Beylikdüzü, Bağcılar ve daha bir çok ilçesinde bir çok fabrikanın güvenliğini yapmaktayız.

 

Fabrika güvenliğinde, keşif ve teklif için lütfen bizi arayınız. Sadece güvenlik risk analizi, yaptırmak isterseniz ücretimiz, 5.000 Euro + KDV dir.

fabrika güvenliği

Fabrikalar işletmelerin üretim merkezi, faaliyetlerinin başlangıç noktasıdır. Fabrikalar genellikle tehdit oluşturabilecek kişiler (hırsızlar vb.) tarafından hedef alınması olası bir mekandır. Güvenlik açısından herhangi bir zafiyetin açığa çıkması ile fabrika zarar görebilir, yeniden işleyişe geçmeniz, faaliyetlerinize devam etmeniz uzun bir süre alabilir. Doğru bir sistemle oturtulmuş, iyi planlanmış bir fabrika güvenliği ile şirketlerin kalbi olarak adlandırabileceğimiz fabrikanızı, fabrika içerisindeki araç gereç ve malzemelerinizi, çalışanları güvende tutmakta hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

 

Altay güvenlik tarafından vermekte olduğumuz fabrika güvenliği hizmetimiz ile fabrikanızı çok yönlü bir koruma altına alıyoruz. Günümüzün ileri teknolojisi ile uzaktan izleme sistemleri çok büyük gelişme gösterdi. Fabrikanıza CCTV yani güvenlik kamera hizmeti ile 7/24 izleme sağlıyoruz. Fabrikanızda oluşabilecek her türlü güvenlik tehdidinin tespitini anında sağlanması için güvenlik kamera sistemleri çok büyük bir gerekliliktir. Fabrikanızın korumasında büyük rol oynayacak olan bu güvenlik kameralarının en yeni teknolojiye uygun olmasına özen gösteriyoruz. Kamera sisteminin kurulumu için en doğru noktaları seçiyor, izleme sisteminin kurulumu için gerekecek olan tüm adımları birer birer uyguluyoruz.

 

İhtiyaç halinde fabrika güvenliği için, İstanbul’da, devriye hizmeti sağlıyoruz. Fabrikanız etrafında gün içerisinde yapılacak olan devriye turları ile fabrikanın güvenliği adına hiçbir tehdit oluşmadığından emin oluyoruz.

 

Altay güvenlik istek halinde fabrikanız için sabit güvenlik hizmeti de vermektedir. Personel giriş-çıkış kontrolü, araç kontrolü gibi güvenlik eylemlerinin en iyi şekilde uygulanması için uzman personelimizi görevlendirmekteyiz. Tüm personellerimiz işlerinde uzman, daha önce güvenlik hizmetlerinde bulunmuş kişilerdir.

 

İstanbul’da birçok ilçede birçok fabrikanın güvenliğini başarıyla sağlamaktayız. Fabrikanın güvenliğinde açık oluşturabilecek her türlü sorunu tespit etme ve önüne geçmek için profesyonel güvenlik ekibimiz analizler yapmakta ve gerekli planlamaları yapmak adına sizinle beraber çalışmaya özen göstermektedir.

 

Altay güvenlik teknolojinin getirdiği her türlü yeniliği en üstün şekilde kullanmakta, dinamik ve yaptığı her işte en iyisi olma hedefiyle çalışan uzman kadrosuyla sizlere en iyi güvenlik hizmetini vermektedir.

 

Yıllar boyu fabrika güvenliği adına en iyi güvenlik hizmetini verdik, bunun yanında güvenlik risk analizi konusunda da başarıyla çalıştık. İstanbul Fabrika güvenliği için almak istediğiniz hizmet ne olursa olsun bize gönül rahatlığı ile ulaşabilir, temsilcimizden fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Altay Özel Güvenlik Şirketleri, tüm Türkiye ve İstanbul’da sizlere fabrika güvenliği hizmeti sağlamaktadır.